Posledná epizóda

CH Podcast #48 - AI prekladá hry do češtiny, Nový State of Play, Dojmy z Atomic Hearts + Novinky na webe

27. Február 2023

Je tu nová epizóda nášho CentrumHer podcastu, v ktorej sme sa na úvod venovali budúcnosti prekladov hier. Vyzerá to tak, že to čo trvalo dobrovoľným predkladateľom celé roky, dnes zvládne AI s trochou pomoci za pár dní.

Obísť sme nemohli ani State of Play, na ktorom sa nám bližšie ukázal titul Suicide Squad: Kill the Justice League. Máme však obavy, či nedopadne ako Marvel's Avengers. A taktiež sme sa porozprávali o fakte, že Sony nemá ohlásené žiadne hry.

Neobišli sme ani Microsoft, ktorý bol v Bruseli a presviedčal zástupcov Európskej komisie o svojom nákupe Activision-Blizzard.

No a na záver sa Lukáš s Dominikom podelilo o svoje dojmy z hrania hry Atomic Hearts. Plus sme predstavili najnovšiu novinku na webe - prehľadný celoročný kalendár vydaní.

Toto sú PS Plus hry na Január 2022 (Leden 2022)

Poznáme zoznam nových hier v PS Plus na Január (Leden) 2022.

Profilový obrázok autora článku - Marek Jaroš Marek Jaroš

22. December 2021

Dirt 5

Ďalší mesiac, ďalší leak. Aj tak by sa dal zhrnúť príbeh o tom, ako sa hráči dozvedajú o bezplatných PS Plus hrách pre Playstation 4 a Playstation 5. Každopádne, na Január 2022 (Leden 2022) si pre nás Sony nachystalo niekoľko zaujímavých titulov.

Zoznam leaknutých titulov už tradične priniesla stránka Dealabs.

PS Plus hry na Január 2022 (Leden 2022)

Prvým z trojice PS Plus hier by mal byť skvelý kooperačný titul Deep Rock Galactic. My v redakcií máme titul naozaj radi. Hra je na PC a Xboxe k zahratiu už dlhšie a za tú dobu prešla dlhým vývojom. Vývojári už dávnejšie potvrdili, že hra príde v Januári 2022 aj na PS4 a PS5, no bližší dátum nevedeli povedať. Zrejme nechceli, keďže hráči by si domysleli, že titul príde do PS Plus ponuky.

V ponuke by sa mala objaviť aj hra Persona 5 Strikers. Tá si vo Veronikinej recenzií odniesla solídne hodnotenie 7.5/10. O hre napísala toto: "Popri tradične zachovaných RPG kvalitách pristane Persone aj akčný kabát. Fanúšikovia série by si tento počin nemali nechať ujsť."

Treťou hrou v ponuke by mal byť Dirt 5. Hra má na Metacritic pre Playstation 5 verziu viac než slušných 80 bodov zo 100. Išlo o jeden z launch titulov pre Playstation 5 konzolu, takže podporuje všetky jej fičúry. Presnejšie informácie nájdete v našom staršom článku, v ktorom nájdete aj gameplay zábery.

Hra by mali byť pre hráčov dostupné tak ako každý mesiac - v prvý Utorok v mesiaci. To znamená, že Deep Rock Galactic, Personu 5 Strikers a Dirt 5 by ste si v rámci PS Plus mali vedieť stiahnuť od 4. Janúara (Ledna) 2022.

Páči sa ti článok? Podpor nás na Patreone. Ďakujeme.

Profilový obrázok autora článku - Marek Jaroš

Marek Jaroš

The Last of Us, Life is Strange či God of War, to je moje 😄 S Lukášom to na webe ťahám už od roku 2013. Navyše, od mája 2020 ma môžete počuť aj v našom CH Podcaste.

Zobraziť komentáre (0)

Komentáre

Na pridávanie komentárov musíš byť prihlásený

Súvisiace články

Titulný obrázok pre článok s nadpisom Sony PlayStation čelí žalobe za 5 miliárd libier: „Okradli 9 miliónov zákazníkov“

Sony PlayStation čelí žalobe za 5 miliárd libier: „Okradli 9 miliónov zákazníkov“

Má takáto žaloba vôbec nejakú šancu uspieť?

Titulný obrázok pre článok s nadpisom Z PlayStation Plus Collection odchádza prvá hra

Z PlayStation Plus Collection odchádza prvá hra

Je ňou Persona 5.

Titulný obrázok pre článok s nadpisom Sony ohlásilo God of War a Horizon seriál

Sony ohlásilo God of War a Horizon seriál

Potvrdil sa leak o God of War, no príde aj Horizon a Gran Turismo seriál.

Titulný obrázok pre článok s nadpisom Toto sú PS Plus hry na Máj 2022 (Květen 2022)

Toto sú PS Plus hry na Máj 2022 (Květen 2022)

Nová nádielka hier na nový mesiac.