Posledná epizóda

CH Podcast #45 - Máme nový web, zahrali sme si God of War Ragnarok, tipujeme Hru roka

30. November 2022

Naša letná prestávka trvala dlhšie, ako sme si priali, ale sme späť! V najnovšej epizóde nášho CentrumHer podcastu sme sa porozprávali o našom novom webe. Hlavne o tom, ako prebiehala zmena, ako sme web testovali ale aj to, čoho sme sa pri prechode na nový systém báli najviac. Ak ste náš nový web ešte nevideli, určite si ho choďte pozrieť!

Obísť sme nemohli ani God of War Ragnarok. Hru sme hrali všetci a tak sme sa o nej pomerne rozsiahlo pobavili. Samozrejme, spoiler free!

A obísť sme nemohli ani blížiaci sa galavečer, kde sa dozvieme meno Hry rok. Prebrali sme si naše tipy na toto prestížne ocenenie. A v rámci debaty sme zablúdili aj k Xboxu, ktorý mal skvelý rok, akurát mu chýbali exkluzivity.

Valheim predal tri milióny kusov, má češtinu

Steam hit sa stále predáva ako teplé rožky.

Profilový obrázok autora článku - Lukáš Kanik Lukáš Kanik

19. Február 2021

Valheim-Screenshot-02

Steam hit sa stále predáva ako teplé rožky.

Nebolo to tak dávno, keď sme vás informovali o úspechu hry Valheim, keď mala na konte dva milióny predaných kusov. Vlastne to bolo v Pondelok. Za ďalšie štyri dni sa hre podarilo predať ďalší milión kusov. Cena hry pritom ostala nezmenená, stále stojí na Steame 17 eur.

Dnes už má teda tri milióny, tento počet sa vývojárom podarilo predať za 17 dní od vydania. To je veľmi slušné číslo na to, že vývojári jej nerobia žiadny marketing. Tá hra si robí marketing sama vďaka tomu, aká je chytľavá. Podľahli sme jej aj my s Marekom, do hry sme sa pustili tento týždeň. Určite sa o Valheim porozprávame v najbližšom podcaste a možno vydáme aj recenziu.

Pre informáciu, na Steame je aktuálne rekord v počte hráčov naraz na úrovni 392,862 hráčov. Očakáva sa, že tento rekord bude prekonaný už tento víkend.

Valheim má aj češtinu, titulky vytvorila komunita

V hre nás prekvapila aj čeština. Valheim má české titulky, ktoré vytvorila za pár dní komunita. Češtinu majú však len základné pojmy a mnoho textov v hre zatiaľ nie je preložených. Aj napriek tomu mnohým hráčom pomôže, keďže hra si dosť zakladá na craftingu, či rôznych vlastnostiach materiálov.

Všetko o hre Valheim nájdete na našich stránkach pod týmto odkazom.

Páči sa ti článok? Podpor nás na Patreone. Ďakujeme.

Profilový obrázok autora článku - Lukáš Kanik

Lukáš Kanik

Šéfredaktor webu Centrumher.eu, fanúšik Half-Life, Mass Effect a Witcher univerza

Zobraziť komentáre (0)

Komentáre

Na pridávanie komentárov musíš byť prihlásený