Posledná epizóda

Najpopulárnejšie hry

Najčítanejšie

Valheim predal tri milióny kusov, má češtinu

Steam hit sa stále predáva ako teplé rožky.

Profilový obrázok autora článku - Lukáš Kanik Lukáš Kanik
Valheim-Screenshot-02

Steam hit sa stále predáva ako teplé rožky.

Nebolo to tak dávno, keď sme vás informovali o úspechu hry Valheim, keď mala na konte dva milióny predaných kusov. Vlastne to bolo v Pondelok. Za ďalšie štyri dni sa hre podarilo predať ďalší milión kusov. Cena hry pritom ostala nezmenená, stále stojí na Steame 17 eur.

Dnes už má teda tri milióny, tento počet sa vývojárom podarilo predať za 17 dní od vydania. To je veľmi slušné číslo na to, že vývojári jej nerobia žiadny marketing. Tá hra si robí marketing sama vďaka tomu, aká je chytľavá. Podľahli sme jej aj my s Marekom, do hry sme sa pustili tento týždeň. Určite sa o Valheim porozprávame v najbližšom podcaste a možno vydáme aj recenziu.

Pre informáciu, na Steame je aktuálne rekord v počte hráčov naraz na úrovni 392,862 hráčov. Očakáva sa, že tento rekord bude prekonaný už tento víkend.

Valheim má aj češtinu, titulky vytvorila komunita

V hre nás prekvapila aj čeština. Valheim má české titulky, ktoré vytvorila za pár dní komunita. Češtinu majú však len základné pojmy a mnoho textov v hre zatiaľ nie je preložených. Aj napriek tomu mnohým hráčom pomôže, keďže hra si dosť zakladá na craftingu, či rôznych vlastnostiach materiálov.

Všetko o hre Valheim nájdete na našich stránkach pod týmto odkazom.

Páči sa ti článok? Podpor nás na Patreone. Ďakujeme.

Profilový obrázok autora článku - Lukáš Kanik

Lukáš Kanik

Šéfredaktor webu Centrumher.eu, fanúšik Half-Life, Mass Effect a Witcher univerza

Zobraziť komentáre (0)

Komentáre

Na pridávanie komentárov musíš byť prihlásený

Najpopulárnejšie hry