Posledná epizóda

Najpopulárnejšie hry

Najčítanejšie

Viac ako 18 minút z hrania vývojárskej verzie GTA VI

Zostrih zaujímavých záberov z leakov.

Profilový obrázok autora článku - Lukáš Kanik Lukáš Kanik
GTA 6 PC Screenshot 1

Dnes sa Rockstar Games zobudil do strašného rána. Niekto z vývojárov totiž na internet zavesil cez 90 videí a klipov z chystaného GTA 6. Ani si nevieme predstaviť, ako to dnes musí v Rockstare vyzerať a aké akcie firma podniká.

Každopádne ide o najdetailnejší pohľad na vývoj GTA v histórii značky. Azda prvý krát máme možnosť vidieť, ako vyzerá rozpracovaná verzia hry a ako vyzerajú ich vývojárske nástroje. Z 90 uniknutých klipov sme zostrihali kratšie, 18-minútové video. V ňom si môžete pozrieť gameplay ukážky, lokality, ale aj nové herné mechaniky z GTA VI. Napríklad, hneď na začiatku môžete vidieť klip z lúpeže obchodu. Po novom uvidíte v hre indikátor príchodu polície a okrem kasy môžete okradnúť aj jednotlivo všetkých zákazníkov v obchode.

Vyzerá to tak, že v klipoch GTA 6 sú dve hlavné postavy - Jason a Lucia. V minulosti sa hovorilo o troch hrateľných postavách. Tento krát však obe postavy môžu chodiť spolu po meste aj mimo misií, je to len na vás, či si parťáka zavoláte.

Ak si myslíte, že to vyzerá skoro ako GTA 5, nie ste ďaleko od pravdy. Treba však poznamenať, že toto je vývojárska verzia hry, ktorá má vyjsť niekedy v roku 2024, takže kľud. Finálna verzia môže vyzerť úplne inak od toho, čo vidíme dnes.

Navyše, klipy boli nahrávané minulý rok. Pár screenshotov z leakov GTA 6 sme priniesli v tejto novinke.

Update: Rockstar Games stiahol všetky dostupné videá z obehu.

Páči sa ti článok? Podpor nás na Patreone. Ďakujeme.

Profilový obrázok autora článku - Lukáš Kanik

Lukáš Kanik

Šéfredaktor webu Centrumher.eu, fanúšik Half-Life, Mass Effect a Witcher univerza

Zobraziť komentáre (0)

Komentáre

Na pridávanie komentárov musíš byť prihlásený

Najpopulárnejšie hry