Posledná epizóda

CH Podcast #GamesCom Špeciál - Prvý deň, Opening Night Live

23. August 2023

V dnešnej epizóde nahrávanej v bojových podmienkach hotelovej izby vám Lukáš a Marek porozprávajú o tom, ako vyzerá developerská konferencia či rozostavané výstavisko v Kolíne.

A taktiež preberú to najzaujímavejšie z Opening Night Live, ktoré bolo doslova prepchaté skvelými hrami.

10 najočakávanejších hier pre Android v roku 2022

Mobilné hry sú práve teraz na vrchole popularity!

Profilový obrázok autora článku - Redakcia Redakcia
Diablo-Immortal

A niet divu, keďže nedávna pandémia nás všetkých prinútila sedieť doma a hľadať nové možnosti a koníčky, ako sa zabaviť. Mnoho ľudí sa začalo zaujímať o Kajot casino bonus za registraci! Hráči tak majú viac času na hranie svojich obľúbených hrací automaty na ovoce. Hoci sa hráči tešia z hier, ktoré sú už v obchode Google Play k dispozícii, očakávania nových verzií zábavy v roku 2022 sú tiež mimoriadne vysoké.

Mnohé z týchto noviniek sú prírastkami do zoznamu a niektoré sú adaptáciami existujúcich hier s novými, vylepšenými funkciami a technológiami pre lepšiu hrateľnosť. Tu je 10 najočakávanejších hier pre Android v roku 2022.

Sin Chronicle

Sin Chronicle je nová RPG hra, ktorá zdedila ducha Chain Chronicle, ale rozpráva úplne iný príbeh. V hre Sin Chronicle musia hráči sami rozhodnúť o svojom osude. V každej kapitole musia urobiť konečné rozhodnutie, ktoré určuje, akou cestou sa vydajú, a toto rozhodnutie sa nedá zvrátiť. Spojenci, ktorých si na ceste vyberiete, tiež zmenia váš osud.

Grand Theft Auto

Táto hra je vo vývoji už takmer dva roky a prvýkrát bola oznámená v auguste 2021. Ide o pripravovanú kolekciu remasterov troch ikonických hier série GTA: Grand Theft Auto III, Vice City a San Andreas. Kompiláciu s vizuálnymi vylepšeniami a aktualizáciami hry vyvinula spoločnosť Grove Street Games a vyjde pre Windows a domáce konzoly 11. novembra.

Hra, ktorú spoločnosť Rockstar Games oficiálne oznámila v októbri 2021, bude vydaná aj pre mobilné zariadenia a jej vydanie v obchodoch s aplikáciami iOS a Google je naplánované na prvú polovicu roka 2022.

Fullmetal Alchemist Mobile

Hra Fullmetal Alchemist Mobile je založená na populárnej mange Steel Alchemist od Hiromu Arakawu a obnovuje pôvodný príbeh s plnohodnotným hlasom a dynamickými 3D bojovými scénami. Hru vyvíja spoločnosť Square Enix a jej vydanie je plánované na leto 2022.

Jujutsu Kaisen Phantom Parade

Jujutsu Kaisen Phantom Parade je prvá hra pre smartfóny, ktorá je adaptáciou populárnej mangy Gege Akutamiho Jujutsu Kaisen. Hra bude obsahovať kompletný rozprávaný príbeh z anime a ďalšie epizódy z pohľadu rôznych postáv.

Apex Legends Mobile

Mobilná verzia hry Apex Legends, ktorú spoločnosť Electronic Arts oznámila v októbri 2019, je v súčasnosti vo vývoji v spolupráci s čínskou mobilnou spoločnosťou a beta testovanie sa už začalo v niekoľkých krajinách vrátane Indie, Mexika a Kolumbie. Hra s názvom Apex Legends Mobile bude mať špeciálne navrhnuté ovládanie pre dotykové obrazovky a bude podporovať aj hranie na viacerých platformách.

Titulný obrázok Youtube videa

NIKKE: Goddess of Victory

NIKKE:Goddess of Victory je strieľačka z pohľadu tretej osoby, ktorú vytvorilo kórejské štúdio SHIFT, založené v roku 2013 Hyun-Tae Kimom, umeleckým riaditeľom a ilustrátorom známym z hier Blade & Soul a The War of Genesis 3. Destiny's Child sa po vydaní v Kórei v roku 2016 stala kasovým trhákom v App Store aj Google Play Store.

Diablo Immortal

Diablo Immortal, vyvinutá spoločnosťou Blizzard Entertainment v spolupráci s NetEase, je pripravovaná free-to-play mobilná hra zo slávnej série. Hra bola prvýkrát oznámená koncom roka 2018 a podľa najnovších správ by mala byť vydaná v prvej polovici roka 2022 pre zariadenia so systémami Android aj iOS.

Echoes of Mana

Echoes of Mana je mobilná akčná RPG hra s postavami zo série Mana. Hráči sa môžu tešiť na nový príbeh, ktorý presahuje rámec umeleckého diela a je utkaný z originálnych a charakteristických postáv série. Mobilná 2D akcia zostáva verná vlastnostiam série a pre hráčov bude k dispozícii obsah pre viacerých hráčov, ktorý budú môcť zdieľať spoločne.

Valorant

V júni 2021 spoločnosť Riot Games oznámila, že po komerčnom úspechu PC verzie plánuje uviesť uznávanú strieľačku z pohľadu prvej osoby Valorant na mobilné zariadenia. Toto oznámenie prišlo v čase, keď spoločnosť oslavovala prvý rok existencie Valorantu, počas ktorého bolo zaznamenaných viac ako 500 miliónov herných relácií s viac ako 14 miliónmi aktívnych používateľov.

Code Geass: Lelouch of the Rebellion Stratené príbehy

Túto hru prvýkrát ohlásila spoločnosť DMM Games v roku 2018, ale projekt bol pozastavený až do nedávneho oznámenia reštartu v roku 2019. Hra bude vyvinutá v spolupráci s f4samurai a vyjde na jar 2022 pre PC a mobilné zariadenia. V tejto RPG hre sa hráči ujmú úlohy pôvodného hrdinu a ponoria sa do príbehu spinoffu Code Geass, ktorý ešte nikdy nebol vyrozprávaný.

Záver

Mobilný trh je tiež najrýchlejšie rastúcim segmentom videohier, ktorý medziročne vzrástol o 4,4 %, a hry, ktoré sú už niekoľko rokov najpopulárnejšou kategóriou v obchodoch s aplikáciami spoločnosti Google, predstavujú 10 % času, ktorý používatelia strávia v aplikáciách. Keďže sa smartfóny stávajú hlavnou hernou platformou, vývojári a vydavatelia sa zameriavajú na tento trh, aby uspokojili dopyt hráčov po inovatívnych mobilných hrách.

Páči sa ti článok? Podpor nás na Patreone. Ďakujeme.

Profilový obrázok autora článku - Redakcia

Redakcia

CentrumHer.eu je pôvodne český projekt založený v roku 2009. Dnes web vedie skupinka nezávislých autorov bez nároku na honorár a denne vám prinášame aktuálne novinky, zaujímavosti, trailery aj recenzie zo sveta videohier.

Zobraziť komentáre (0)

Komentáre

Na pridávanie komentárov musíš byť prihlásený

Najpopulárnejšie hry