Posledná epizóda

CH Podcast #GamesCom Špeciál - Prvý deň, Opening Night Live

23. August 2023

V dnešnej epizóde nahrávanej v bojových podmienkach hotelovej izby vám Lukáš a Marek porozprávajú o tom, ako vyzerá developerská konferencia či rozostavané výstavisko v Kolíne.

A taktiež preberú to najzaujímavejšie z Opening Night Live, ktoré bolo doslova prepchaté skvelými hrami.

3 najhoršie miesta, kde Pokemon GO zaviedol hráčov

Sú miesta, kde by sa predsa len malo isť za iným účelom, ako chytať Pokemonov.

Profilový obrázok autora článku - Marek Jaroš Marek Jaroš
Pokemon GO hra mobil

Celý svet posledné dni nehovorí o ničom inom, ako o Pokemon GO. Akcie Nintenda dosiahli najvyššiu hodnotu od Októbra 2007 a na burzách poskočili najviac od roku 1983. Dokonca sa o Pokemona začali zaujímať aj v Hollywoode.

Vďaka Pokemon GO milióny ľudí vyšli do ulíc, navštevujú rôzne miesta a zbierajú pokémonov. Lenže, nie vždy to vypáli najlepšie a podľa zámeru autorov. Teraz vám ukážeme 3 najhoršie miesta, kde sa vďaka Pokemon GO hráči zatúlali.

Osvienčim

Miesto, ktoré pozná asi každí, kto pozná aspoň trocha históriu a 2. Svetovú Vojnu. Miesto, kde našlo smrť milióny ľudí sa tak navždy zapísalo do dejín ako jedno z najtragickejších miest na svete.

Ground Zero

Miesto, pamätník, ktorý ostal po World Trade Center, respektíve po známych "dvojičkách", ktoré po teroristických útokoch padli 11. Septembra 2001. Dokonalá ukážka toho, že nie všetky miesta sú vhodné na to, aby boli označené ako Pokespot.

Múzeum Holokaustu vo Washingtone

Ďalšie miesto, kde by sa malo ísť za iným účelom, ako chytať pokémonov. Múzeum je klasifikované ako Pokespot a vedenie múzea vyzýva hráčov, aby si návštevu dvakrát premysleli a pamätali na citlivosť tohto miesta. Vedenie tak zároveň chce nadviazať kontakt s Nintendom, aby sa múzeum už neobjavovalo ako Pokespot.

 

Páči sa ti článok? Podpor nás na Patreone. Ďakujeme.

Profilový obrázok autora článku - Marek Jaroš

Marek Jaroš

The Last of Us, Life is Strange či God of War, to je moje 😄 S Lukášom to na webe ťahám už od roku 2013. Navyše, od mája 2020 ma môžete počuť aj v našom CH Podcaste.

Zobraziť komentáre (0)

Komentáre

Na pridávanie komentárov musíš byť prihlásený

Súvisiace články

Najpopulárnejšie hry