Posledná epizóda

CH Podcast #49 - Hrali sme Resident Evil 4, Diablo 4, ChatGPT a budúcnosť NPC postáv

25. Marec 2023

V najnovšej epizóde nášho ⁠CentrumHer ⁠Podcastu nám Lukáš podrobne opísal svoje pocity z hrania novinky Resident Evil 4. A taktiež sa dozviete, koľko musel čakať v rade na nové Diablo 4. Ale aj to, čo naň hovorí, pochopiteľne.

Ďalej sme sa rozprávali o ChatGPT a budúcnosti NPC postáv, ktoré by vďaka nemu nemuseli byť len polomŕtvou kulisou herného sveta. A predostreli sme aj pár pomerne zaujímavých konceptov, ako by vývojári mohli túto AI zaviesť do hier.

Na koniec sme si vyhodnotili náš veľký prieskum, ktorý sme v posledných pár dňoch robili medzi vami, našimi poslucháčmi a čitateľmi.

A Plague Tale: Requiem dostalo 60FPS mód na PlayStation 5 a Xbox Series X

Behajúce potkany si užijete v plynulejšom snímkovaní!

Profilový obrázok autora článku - Marek Jaroš Marek Jaroš
A Plague Tale Requiem

Je vždy príjemné čítať, že sa vývojári o svoju hru starajú aj po vydaní. Medzi tých starostlivých môžeme radiť aj vývojárov zo štúdia Asobo Studio. Tí svoju hru A Plague Tale: Requiem rozšírili o nový grafický režim.

A Plague Tale: Requiem si tak na konzolách užijete v plynulejšom snímkovaní. Performance mód tak prináša pre majiteľov hry na PlayStation 5 a Xbox Series X 60 snímkov za sekundu. Samozrejme, za cenu kompromisov. Vývojári tak znížili detaily aj rozlíšenie hry.

Ak ste hru ešte nehrali, máte o dôvod viac si hru zahrať. Veronika dala v našej recenzií hre skvelých 8.8/10. Ak ste našu recenziu ešte nečítali, napravte to. Možno vás presvedčí, aby ste po hre siahli! Ak chcete o hre vedieť viac, určite zamierte na našu stránku hry, kde nájdete všetky podstatné informácie!

A-Plague-Tale-Requiem-Recenzia

A Plague Tale: Requiem - Recenzia

Páči sa ti článok? Podpor nás na Patreone. Ďakujeme.

Profilový obrázok autora článku - Marek Jaroš

Marek Jaroš

The Last of Us, Life is Strange či God of War, to je moje 😄 S Lukášom to na webe ťahám už od roku 2013. Navyše, od mája 2020 ma môžete počuť aj v našom CH Podcaste.

Zobraziť komentáre (0)

Komentáre

Na pridávanie komentárov musíš byť prihlásený

Súvisiace články