Posledná epizóda

CH Podcast #49 - Hrali sme Resident Evil 4, Diablo 4, ChatGPT a budúcnosť NPC postáv

25. Marec 2023

V najnovšej epizóde nášho ⁠CentrumHer ⁠Podcastu nám Lukáš podrobne opísal svoje pocity z hrania novinky Resident Evil 4. A taktiež sa dozviete, koľko musel čakať v rade na nové Diablo 4. Ale aj to, čo naň hovorí, pochopiteľne.

Ďalej sme sa rozprávali o ChatGPT a budúcnosti NPC postáv, ktoré by vďaka nemu nemuseli byť len polomŕtvou kulisou herného sveta. A predostreli sme aj pár pomerne zaujímavých konceptov, ako by vývojári mohli túto AI zaviesť do hier.

Na koniec sme si vyhodnotili náš veľký prieskum, ktorý sme v posledných pár dňoch robili medzi vami, našimi poslucháčmi a čitateľmi.

Arizona Sunshine 2 oznámená, vyjde ešte tento rok na PC a PlayStation VR2

Čo tak si spraviť výlet do slnečnej Arizony?

Profilový obrázok autora článku - Marek Jaroš Marek Jaroš
Arizona Sunshine 2

Jedným z viacerých VR titulov, ktoré sa nám ukázali včera večer počas Playstation Showcase, bol aj Arizona Sunshine 2. Ide o priame pokračovanie prvej hry.

Fred, hlavná postava v hre, tentokrát nebude na všetko to strieľanie a vraždenie (je to vražda, keď už sú mŕtvi? ?) zombíkov sám. Vývojári mu nadelili nového, štvornohého parťáka menom Buddy.

Arizona Sunshine 2 vyjde ešte tento rok na PC a PlayStation VR2. Ak sa hry neviete dočkať, môžete si ju pridať do whishlistu na Steame či PlayStatione.

Titulný obrázok Youtube videa s názvom Arizona Sunshine 2 | Reveal CG Trailer

Arizona Sunshine 2 | Reveal CG Trailer

Páči sa ti článok? Podpor nás na Patreone. Ďakujeme.

Profilový obrázok autora článku - Marek Jaroš

Marek Jaroš

The Last of Us, Life is Strange či God of War, to je moje 😄 S Lukášom to na webe ťahám už od roku 2013. Navyše, od mája 2020 ma môžete počuť aj v našom CH Podcaste.

Zobraziť komentáre (0)

Komentáre

Na pridávanie komentárov musíš byť prihlásený

Súvisiace články