Posledná epizóda

CH Podcast #48 - AI prekladá hry do češtiny, Nový State of Play, Dojmy z Atomic Hearts + Novinky na webe

27. Február 2023

Je tu nová epizóda nášho CentrumHer podcastu, v ktorej sme sa na úvod venovali budúcnosti prekladov hier. Vyzerá to tak, že to čo trvalo dobrovoľným predkladateľom celé roky, dnes zvládne AI s trochou pomoci za pár dní.

Obísť sme nemohli ani State of Play, na ktorom sa nám bližšie ukázal titul Suicide Squad: Kill the Justice League. Máme však obavy, či nedopadne ako Marvel's Avengers. A taktiež sme sa porozprávali o fakte, že Sony nemá ohlásené žiadne hry.

Neobišli sme ani Microsoft, ktorý bol v Bruseli a presviedčal zástupcov Európskej komisie o svojom nákupe Activision-Blizzard.

No a na záver sa Lukáš s Dominikom podelilo o svoje dojmy z hrania hry Atomic Hearts. Plus sme predstavili najnovšiu novinku na webe - prehľadný celoročný kalendár vydaní.

Atomic Heart trailer vám kompletne predstaví hru, aj v češtine

Vďaka tomuto videu sa dozviete všetko o Atomic Heart

Profilový obrázok autora článku - Lukáš Kanik Lukáš Kanik

02. Február 2023

Atomic-Heart-Screenshot-2

Atomic Heart vyzerá na jednu z absolútne najkrajších FPS hier tohto roka a možno aj posledných rokov. V novom, viac ako 8-minútovom traileri vám vývojári hru kompletne predstavia. Tento ruský Bioshock totiž vychádza už tento mesiac.

Atomic Heart sa odohráva vo fiktívnej verzii Sovietskeho zväzu v roku 1955. Vďaka vynálezu substancie polymér boli ľudia schopní už v tej dobe vytvoriť rôznych robotov, aby sa vyhli manuálnej práci. Spustenie robotického operačného systému Collective 2.0 bolo sabotované a roboti začali zabíjať ľudí.

Atomic-Heart-trailer

Ruský Atomic Heart priniesol na GamesCom najúžasnejší trailer

Major P3 zo spravodajskej služby bol vyslaný do komplexu 3826 aby zistil, čo sa stalo a možno zastavil apokalypsu. Hra sa odohráva v neuveriteľne prepracovaných, originálnych prostrediach vo fotorealistickej grafike.

Odporúčame si pozrieť celé video, je plné dychberúcich záberov z Atomic Heart. Pozrieť si ho môžete v češtine, české titulky pripravil prekladateľský tím Farflame.

Atomic Heart vyjde 21.2.2023 na PC, konzoly Xbox aj PlayStation 4 a 5. Hneď na vydanie ju nájdete aj v Game Passe na PC a Xboxe.

Titulný obrázok Youtube videa

Páči sa ti článok? Podpor nás na Patreone. Ďakujeme.

Profilový obrázok autora článku - Lukáš Kanik

Lukáš Kanik

Šéfredaktor webu Centrumher.eu, fanúšik Half-Life, Mass Effect a Witcher univerza

Zobraziť komentáre (0)

Komentáre

Na pridávanie komentárov musíš byť prihlásený

Súvisiace články