Posledná epizóda

CH Podcast #48 - AI prekladá hry do češtiny, Nový State of Play, Dojmy z Atomic Hearts + Novinky na webe

27. Február 2023

Je tu nová epizóda nášho CentrumHer podcastu, v ktorej sme sa na úvod venovali budúcnosti prekladov hier. Vyzerá to tak, že to čo trvalo dobrovoľným predkladateľom celé roky, dnes zvládne AI s trochou pomoci za pár dní.

Obísť sme nemohli ani State of Play, na ktorom sa nám bližšie ukázal titul Suicide Squad: Kill the Justice League. Máme však obavy, či nedopadne ako Marvel's Avengers. A taktiež sme sa porozprávali o fakte, že Sony nemá ohlásené žiadne hry.

Neobišli sme ani Microsoft, ktorý bol v Bruseli a presviedčal zástupcov Európskej komisie o svojom nákupe Activision-Blizzard.

No a na záver sa Lukáš s Dominikom podelilo o svoje dojmy z hrania hry Atomic Hearts. Plus sme predstavili najnovšiu novinku na webe - prehľadný celoročný kalendár vydaní.

Ruský Atomic Heart priniesol na GamesCom najúžasnejší trailer

Tento ruský Bioshock vyzerá neskutočne!

Profilový obrázok autora článku - Lukáš Kanik Lukáš Kanik

26. August 2022

Atomic-Heart-trailer

Parádna hudba, akcia, fantastické zábery, množstvo lokalít aj jedinečných nepriateľov, kopec zbraní a schopnosti ako z Bioshocku. Atomic Heart priniesol na GamesCom jednoznačne najlepší akčný trailer, ktorý si nesmieš nechať ujsť.

Ešte stále platí, že štúdio Mundfish sa hru chystá vydať ešte tento rok. Môže tak ísť o jednu z najlepších FPS vydaných v roku 2022. Zahráme si ju na všetkých platformách, Atomic Heart vyjde na PC, Xbox, PlayStation aj v Game Passe.

Viac info o tejto hre nájdete na našich stránkach.

Titulný obrázok Youtube videa

Páči sa ti článok? Podpor nás na Patreone. Ďakujeme.

Profilový obrázok autora článku - Lukáš Kanik

Lukáš Kanik

Šéfredaktor webu Centrumher.eu, fanúšik Half-Life, Mass Effect a Witcher univerza

Zobraziť komentáre (0)

Komentáre

Na pridávanie komentárov musíš byť prihlásený

Súvisiace články