Posledná epizóda

Najpopulárnejšie hry

Najčítanejšie

Baldur's Gate 3 konečne dostal finálny dátum vydania

Vyjde na konci Augusta aj na PS5.

Profilový obrázok autora článku - Lukáš Kanik Lukáš Kanik
Baldurs Gate 3 Release Date

Fanúšikovia série Baldur's Gate sa môžu konečne tešiť, pretože už 31. augusta sa na PC a konzolách PS5 objaví dlho očakávaný tretí diel série. Hra Baldur's Gate 3, ktorú vyvíja Larian Studios, prinesie nový pohľad na klasickú RPG sériu. Hráči sa zhostia úlohy hrdinu, ktorý sa musí pohybovať v nebezpečnom svete plnom mágie, príšer a zradných zloduchov, pričom musí učiniť aj zásadné rozhodnutia. 

Baldur's Gate 3 bude obsahovať dynamický svet, ktorý bude reagovať na rozhodnutia, čím vytvorí jedinečný zážitok pre každého hráča. Hra bude tiež obsahovať robustný systém tvorby postáv, ktorý hráčom umožní vytvárať jedinečných hrdinov s vlastnými schopnosťami a zručnosťami.

Napokon, mnoho z prvkov Baldur's Gate 3 si môžu hráči vyskúšať už v early-access verzii na Steame, ktorá bola spustená ešte v roku 2020. Nazbierala tam cez 50-tisíc recenzií. 

Jednou z dnes oznámených noviniek je aj príchod herca J.K. Simmonsa, ktorý si v hre zahrá jedného z hlavných nepriateľov. Zásadnou novinkou je aj možnosť split-screen hrania pre dvoch hráčov, alebo multiplayer pre štyroch hráčov. Hra tiež dostane oficiálnu podporu pre ovládače PlayStation. 

Titulný obrázok Youtube videa

Páči sa ti článok? Podpor nás na Patreone. Ďakujeme.

Profilový obrázok autora článku - Lukáš Kanik

Lukáš Kanik

Šéfredaktor webu Centrumher.eu, fanúšik Half-Life, Mass Effect a Witcher univerza

Zobraziť komentáre (0)

Komentáre

Na pridávanie komentárov musíš byť prihlásený

Najpopulárnejšie hry