Posledná epizóda

Najpopulárnejšie hry

Najčítanejšie

Baldur's Gate 3 ponúkne viac ako 2000 postáv, s ktorými môžete interagovať

Čísla, ktoré prezentujú vývojári hry Baldur's Gate 3, sú neuveriteľné.

Profilový obrázok autora článku - Marek Jaroš Marek Jaroš
Baldurs Gate 3 PC PS5 Datum Vydania

Priznám sa vám, akonáhle vývojári zo štúdia Larian Studios zverejnia nejaké číslo o ich chystanom Baldur's Gate 3, len mi padne sánka. Už dlhšie totižto vieme, že hra ponúkne 174 hodín prestrihových scén.

Dnes sme sa dozvedeli ďalšie zaujímavé čísla. Tak napríklad, v hre je 2000 postáv, s ktorými budete môcť interagovať. Navyše, ich reakcie nebudú stále rovnaké. Budú sa líšiť na základe druhu a triedy vašej postavy.

Vývojári taktiež prezradili, koľko vám zaberie prejsť hru. Podľa ich vlastných slov, zlatá cesta (v steam príspevku pomenovaná ako golden path) vám zaberie 80 hodín. Avšak, pri tak masívnom RPG, akým Baldur's Gate 3 bez pochýb je, budete mať čo objavovať aj pri opakovanom prechádzaní príbehu. Samotní vývojári sľubujú, že na nový obsah budete narážať pri druhom, ale aj treťom prechode hry.

Tak či onak, hráči sa majú na čo tešiť. Vyzerá to tak, že Baldur's Gate 3 bude jeden z najmasívnejších RPG titulov, aký kedy vyšiel. Hra vyjde 3. Augusta na PC (Steam, GOG, Geforce Now) a 6. Septembra na PlayStation 5.

Baldurs Gate 3 PC PS5 Datum Vydania

Baldur’s Gate 3 vyjde na PC netradične o mesiac skôr

Baldurs Gate 3 City Screenshot 1_104914

Mesto Baldur's Gate bude väčšie a krajšie, než kedykoľvek predtým

Páči sa ti článok? Podpor nás na Patreone. Ďakujeme.

Profilový obrázok autora článku - Marek Jaroš

Marek Jaroš

The Last of Us, Life is Strange či God of War, to je moje 😄 S Lukášom to na webe ťahám už od roku 2013. Navyše, od mája 2020 ma môžete počuť aj v našom CH Podcaste.

Zobraziť komentáre (0)

Komentáre

Na pridávanie komentárov musíš byť prihlásený

Najpopulárnejšie hry