Posledná epizóda

CH Podcast #45 - Máme nový web, zahrali sme si God of War Ragnarok, tipujeme Hru roka

30. November 2022

Naša letná prestávka trvala dlhšie, ako sme si priali, ale sme späť! V najnovšej epizóde nášho CentrumHer podcastu sme sa porozprávali o našom novom webe. Hlavne o tom, ako prebiehala zmena, ako sme web testovali ale aj to, čoho sme sa pri prechode na nový systém báli najviac. Ak ste náš nový web ešte nevideli, určite si ho choďte pozrieť!

Obísť sme nemohli ani God of War Ragnarok. Hru sme hrali všetci a tak sme sa o nej pomerne rozsiahlo pobavili. Samozrejme, spoiler free!

A obísť sme nemohli ani blížiaci sa galavečer, kde sa dozvieme meno Hry rok. Prebrali sme si naše tipy na toto prestížne ocenenie. A v rámci debaty sme zablúdili aj k Xboxu, ktorý mal skvelý rok, akurát mu chýbali exkluzivity.

Bližší pohľad na príbeh v Call of Duty: Advanced Warfare

Šéf Sledgehammeru Bret Robbins nám vo videu trošku priblíži príbeh z Call of Duty: Advanced Warfare.

Profilový obrázok autora článku - Redakcia Redakcia

17. Jún 2014

Call-of-Duty_-Advanced-Warfare-Screenshot_03

Sledgehammer má celkom bohaté skúsenosti s príbehmi, napríklad Dead Space mal celkom dobrú príbehovú linku. Na novom CoD, čiže aj príbehu,  sa pracuje už tri roky. Primárne bude zameraný na jedného protagonistu, autori hry používajú nové spôsoby rozprávania príbehu. Bude to ako film, všetko sa bude diať okolo hráča. Mňa osobne zaujíma dĺžka kampane pre jedného hráča.

Na vývoji spolupracujú, okrem armádnych špecialistov a vojakov aj ľudia, ktorí sa zaoberajú budúcnosťou zbrojenia a podobných záležitostí. Energozbroje, exoskelety a podobné hračky. Tie energozbroje možno nie, tie mám z Falloutu.

Pozrite si video a ak vás zaujímajú ďalšie informácie o Call of Duty: Advanced Warfare tak skúste tento odkaz. Hra bude vonku začiatkom novembra.

Titulný obrázok Youtube videa

Páči sa ti článok? Podpor nás na Patreone. Ďakujeme.

Profilový obrázok autora článku - Redakcia

Redakcia

CentrumHer.eu je pôvodne český projekt založený v roku 2009. Dnes web vedie skupinka nezávislých autorov bez nároku na honorár a denne vám prinášame aktuálne novinky, zaujímavosti, trailery aj recenzie zo sveta videohier.

Zobraziť komentáre (0)

Komentáre

Na pridávanie komentárov musíš byť prihlásený