Posledná epizóda

CH Podcast #48 - AI prekladá hry do češtiny, Nový State of Play, Dojmy z Atomic Hearts + Novinky na webe

27. Február 2023

Je tu nová epizóda nášho CentrumHer podcastu, v ktorej sme sa na úvod venovali budúcnosti prekladov hier. Vyzerá to tak, že to čo trvalo dobrovoľným predkladateľom celé roky, dnes zvládne AI s trochou pomoci za pár dní.

Obísť sme nemohli ani State of Play, na ktorom sa nám bližšie ukázal titul Suicide Squad: Kill the Justice League. Máme však obavy, či nedopadne ako Marvel's Avengers. A taktiež sme sa porozprávali o fakte, že Sony nemá ohlásené žiadne hry.

Neobišli sme ani Microsoft, ktorý bol v Bruseli a presviedčal zástupcov Európskej komisie o svojom nákupe Activision-Blizzard.

No a na záver sa Lukáš s Dominikom podelilo o svoje dojmy z hrania hry Atomic Hearts. Plus sme predstavili najnovšiu novinku na webe - prehľadný celoročný kalendár vydaní.

Bližší pohľad na príbeh v Call of Duty: Advanced Warfare

Šéf Sledgehammeru Bret Robbins nám vo videu trošku priblíži príbeh z Call of Duty: Advanced Warfare.

Profilový obrázok autora článku - Redakcia Redakcia

17. Jún 2014

Call-of-Duty_-Advanced-Warfare-Screenshot_03

Sledgehammer má celkom bohaté skúsenosti s príbehmi, napríklad Dead Space mal celkom dobrú príbehovú linku. Na novom CoD, čiže aj príbehu,  sa pracuje už tri roky. Primárne bude zameraný na jedného protagonistu, autori hry používajú nové spôsoby rozprávania príbehu. Bude to ako film, všetko sa bude diať okolo hráča. Mňa osobne zaujíma dĺžka kampane pre jedného hráča.

Na vývoji spolupracujú, okrem armádnych špecialistov a vojakov aj ľudia, ktorí sa zaoberajú budúcnosťou zbrojenia a podobných záležitostí. Energozbroje, exoskelety a podobné hračky. Tie energozbroje možno nie, tie mám z Falloutu.

Pozrite si video a ak vás zaujímajú ďalšie informácie o Call of Duty: Advanced Warfare tak skúste tento odkaz. Hra bude vonku začiatkom novembra.

Titulný obrázok Youtube videa

Páči sa ti článok? Podpor nás na Patreone. Ďakujeme.

Profilový obrázok autora článku - Redakcia

Redakcia

CentrumHer.eu je pôvodne český projekt založený v roku 2009. Dnes web vedie skupinka nezávislých autorov bez nároku na honorár a denne vám prinášame aktuálne novinky, zaujímavosti, trailery aj recenzie zo sveta videohier.

Zobraziť komentáre (0)

Komentáre

Na pridávanie komentárov musíš byť prihlásený