Posledná epizóda

Najpopulárnejšie hry

Najčítanejšie

Blizzcon letos nebude

Blizzard se svoji tradiční akci Blizzcon letos rozhodl nezorganizovat

Profilový obrázok autora článku - Jakub Jakub
YeP8XScJnroHZJQhbsjiyK

Herní společnost Blizzard, známá světy jako Warcraft, Starcraft, nebo třeba Overwatch, se stala známou také díky vlastní velké fanouškovské akci Blizzcon. Poté, co tu Blizzcon tři roky po sobě nebyl, ať už kvůli covidu, tak i kvůli vnitřním firemním problémům, které přerostly v poměrně velkou krizi, se Blizzcon v loňském roce konečně vrátil a slavil obří úspěch. Blizzard vrátil na loňském Blizzconu fanouškům všechny dluhy i s úroky.

Představil hned trojici nových datadisků do World of Warcraft a společně s dalšími eventy pak ukázal budoucnost Overwatch 2, pomohl odhalit obsah k v té době čerstvému Diablu 4, nebo třeba rovnou vydal mobilní hru Warcraft Rumble. Vše vypadalo dobře a Blizzard sliboval, že akce Blizzcon bude pokračovat i v dalších letech, tak jako před krizí. Bohužel není to tak. Blizzard nyní oznámil, že letošní Blizzcon 2024 ruší. Veškeré detaily chystaných her, hlavně tedy detaily k novému World of Warcraft datadisku The War Within, odhalí Blizzard prostřednictvím akcí jako třeba Gamescom.

Nicméně lze předpokládat, že bude nějaký virtuální Blizzcon, jako tomu bylo v covidových letech. Blizzard zároveň také slibuje, že v dalších letech se Blizzcon znovu opět vrátí. Když se nad tím zamyslíme, dává to smysl. Blizzard aktuálně nejspíš nemá co nového odhalit a organizovat Blizzcon jen kvůli pár updatům se firmě určitě nevyplatí. Zároveň je také dost pravděpodobné, že po nedávné akvizici Microsoftem se Blizzard objeví i na čistě Microsoftí akci Xbox Showcase. Zde by mohl odhalit třeba World of Warcraft na Xbox (mrk, mrk). 

Páči sa ti článok? Podpor nás na Patreone. Ďakujeme.

Profilový obrázok autora článku - Jakub

Jakub Hviezda

Zapálený PC hráč hrající hry všeho druhu už přes dvacet let a pro kterého konzole znamenají jen sprosté slovo

Zobraziť komentáre (0)

Komentáre

Na pridávanie komentárov musíš byť prihlásený

Najpopulárnejšie hry