Posledná epizóda

Najpopulárnejšie hry

Najčítanejšie

Budúcnosť Naughty Dog? Buď The Last of Us Part 3 alebo nová IP

Neil Druckmann sa rozhovoril o budúcnosti štúdia Naughty Dog.

Profilový obrázok autora článku - Marek Jaroš Marek Jaroš
The Last of Us Part 2 screenshot

Neil Druckmann sa nezmazateľne zapísal do histórie štúdia Nuughty Dog. Začínal v ňom ešte ako programátor hier pre Playstation 2 a dnes je jeho viceprezidentom a scenáristom.

V aktuálnom rozhovore pre magazín GQ sa rozhovoril aj o budúcnosti štúdia. Konkrétne o hrách, na ktorých by v Naughty Dog mohli pracovať.

"Ako pomaličky začnete finišovať veci [na hre], kreatívnej zodpovednosti je zrazu menej a menej. Moja myseľ si jednoducho nevie pomôcť a myslí na ďalšie veci. Takže áno, ďalšou vecou môže byť Part 3, ale tak isto novou vecou môže byť aj nejaká nová IP."

Z jeho slov je teda zrejmé, že už nejakú dobu rozmýšľa nad ďalšou hrou, ktorú by v budúcnosti mohli priniesť. Každopádne, ešte im nevyšlo ani The Last of Us Part 2, ktoré príde do obchodov 19. Júna. Embargo na recenzie padá v Piatok, 12. Júna o 9 ráno, takže ak chcete vedieť, ako sa nám páčila hra, v tom čase si refreshujte našu stránku.

The Last of Us Part II Recenzia PS4

The Last of Us Part 2 - Recenzia Playstation 4 exkluzivity

Páči sa ti článok? Podpor nás na Patreone. Ďakujeme.

Profilový obrázok autora článku - Marek Jaroš

Marek Jaroš

The Last of Us, Life is Strange či God of War, to je moje 😄 S Lukášom to na webe ťahám už od roku 2013. Navyše, od mája 2020 ma môžete počuť aj v našom CH Podcaste.

Zobraziť komentáre (0)

Komentáre

Na pridávanie komentárov musíš byť prihlásený

Najpopulárnejšie hry