Posledná epizóda

CH Podcast #GamesCom Špeciál - Prvý deň, Opening Night Live

23. August 2023

V dnešnej epizóde nahrávanej v bojových podmienkach hotelovej izby vám Lukáš a Marek porozprávajú o tom, ako vyzerá developerská konferencia či rozostavané výstavisko v Kolíne.

A taktiež preberú to najzaujímavejšie z Opening Night Live, ktoré bolo doslova prepchaté skvelými hrami.

Call of Duty: Black Ops Cold War - prvé info, detaily

Tohtoročný diel série ponesie názov Call of Duty: Black Ops Cold War.

Profilový obrázok autora článku - Marek Jaroš Marek Jaroš
Call of Duty Black Ops Cold War 2020

Včera v noci postol známy Call of Duty leaker na twitter obrázok, ktorý prezrádza názov tohtoročného Call of Duty. A hoci obrázok je čistý photoshop, zdroje pre web Eurogamer potvrdili, že názov je pravdivý.

Ako už názov môže napovedať, v Call of Duty: Black Ops Cold War sa pozrieme do minulosti. V podstate pôjde o historický soft reboot celej série.

Vývojári z Treyarchu teda zrejme zvolili podobný prístup, ako Infinity Ward k svojej Modern Warfare sérií. Minulý rok sa to oplatilo, hra si odnášala skvelé hodnotenia. Aj v našej recenzií dostala 9/10.

Uvidíme teda, čo si vývojári pre nás prichystali. Viaceré leaky ale naznačujú, že sa pozrieme do obdobia studenej a Vietnamskej vojny. 

Páči sa ti článok? Podpor nás na Patreone. Ďakujeme.

Profilový obrázok autora článku - Marek Jaroš

Marek Jaroš

The Last of Us, Life is Strange či God of War, to je moje 😄 S Lukášom to na webe ťahám už od roku 2013. Navyše, od mája 2020 ma môžete počuť aj v našom CH Podcaste.

Zobraziť komentáre (0)

Komentáre

Na pridávanie komentárov musíš byť prihlásený

Súvisiace články

Najpopulárnejšie hry