Posledná epizóda

Najpopulárnejšie hry

Najčítanejšie

Call of Duty: Modern Warfare III oficiálne ohlásené, poznáme dátum vydania

Potvrdili sa predchádzajúce špekulácie.

Profilový obrázok autora článku - Marek Jaroš Marek Jaroš
Call of Duty: Modern Warfare III

Activision a Infinity Ward dnes podvečer konečne oficiálne ohlásili tohtoročný diel série Call of Duty - Call of Duty: Modern Warfare 3.

Aktuálne nepoznáme prakticky nič. Nevieme, na aké platformy hra vyjde. Nevieme, s akou ponukou herných módov príde. Vieme len to, že hra vyjde 10. Novembra 2023 (s takmer určitosťou) na PC, PlayStation 5 a Xbox Series S|X. Či príde aj na starú generáciu konzol, nebodaj na Nintendo Switch, nevieme.

Teaser, ktorý nájdete nižšie, naznačuje, že v príbehovej kampani by sa mali vrátiť Captain Price a Captain John MacTavish. Čo v ňom na nás čaká, nateraz nevieme. 

Po obsahovej stránke, hráči by sa mali klasicky dočkať príbehovej kampane a bohatého multiplayeru. Podľa dávnejších leakov by sa mal vrátiť aj zombie mód, tentokrát pod označením Outbreak 2.0. Mal by však vyjsť ako standalone a free-to-play. Zrejme preto, aby do hry vývojári nalákali ešte viac hráčov a následne na nich zarobili vo forme mikrotransakcií.

Titulný obrázok Youtube videa s názvom Modern Warfare III is Coming

Modern Warfare III is Coming

Páči sa ti článok? Podpor nás na Patreone. Ďakujeme.

Profilový obrázok autora článku - Marek Jaroš

Marek Jaroš

The Last of Us, Life is Strange či God of War, to je moje 😄 S Lukášom to na webe ťahám už od roku 2013. Navyše, od mája 2020 ma môžete počuť aj v našom CH Podcaste.

Zobraziť komentáre (0)

Komentáre

Na pridávanie komentárov musíš byť prihlásený

Najpopulárnejšie hry