Posledná epizóda

CH Podcast #49 - Hrali sme Resident Evil 4, Diablo 4, ChatGPT a budúcnosť NPC postáv

25. Marec 2023

V najnovšej epizóde nášho ⁠CentrumHer ⁠Podcastu nám Lukáš podrobne opísal svoje pocity z hrania novinky Resident Evil 4. A taktiež sa dozviete, koľko musel čakať v rade na nové Diablo 4. Ale aj to, čo naň hovorí, pochopiteľne.

Ďalej sme sa rozprávali o ChatGPT a budúcnosti NPC postáv, ktoré by vďaka nemu nemuseli byť len polomŕtvou kulisou herného sveta. A predostreli sme aj pár pomerne zaujímavých konceptov, ako by vývojári mohli túto AI zaviesť do hier.

Na koniec sme si vyhodnotili náš veľký prieskum, ktorý sme v posledných pár dňoch robili medzi vami, našimi poslucháčmi a čitateľmi.

Capcom nám už o pár dní ukáže svoje hry na Capcom Spotlight Showcase

26-minútový livestream by mal byť plný hier.

Profilový obrázok autora článku - Marek Jaroš Marek Jaroš

05. Marec 2023

Capcom Spotlight

Už 9. Marca si pre nás Capcom prichystal svoj vlastný Spotlight Showcase, na ktorom nám firma odprezentuje svoje chystané novinky.

Tešiť sa môžeme napríklad na Resident Evil 4, kde by spolu s novým trailerom mohlo prísť k ohláseniu dema. Chýbať by nemal ani Monster Hunter Rise: Sunbreak, ktorý by mohol predstaviť nový update. Capcom ďalej spomína aj hry ako Mega Man Battle Network Legacy Collection či Exoprimal.

Osobne som ale najviac zvedavý na to, či má firma v zálohe nejaké prekvapenia. Respektíve, či nám konečne bližšie predstaví titul Pragmata.

Capcom Spotlight Showcase sa uskutoční 9. Marca o 23:30 nášho času.

Titulný obrázok Youtube videa s názvom Capcom Spotlight | 3.9.2023 | US-English

Capcom Spotlight | 3.9.2023 | US-English

Páči sa ti článok? Podpor nás na Patreone. Ďakujeme.

Profilový obrázok autora článku - Marek Jaroš

Marek Jaroš

The Last of Us, Life is Strange či God of War, to je moje 😄 S Lukášom to na webe ťahám už od roku 2013. Navyše, od mája 2020 ma môžete počuť aj v našom CH Podcaste.

Zobraziť komentáre (0)

Komentáre

Na pridávanie komentárov musíš byť prihlásený