Posledná epizóda

CH Podcast #GamesCom Špeciál - Prvý deň, Opening Night Live

23. August 2023

V dnešnej epizóde nahrávanej v bojových podmienkach hotelovej izby vám Lukáš a Marek porozprávajú o tom, ako vyzerá developerská konferencia či rozostavané výstavisko v Kolíne.

A taktiež preberú to najzaujímavejšie z Opening Night Live, ktoré bolo doslova prepchaté skvelými hrami.

Captain Laserhawk: A Blood Dragon Remix je nový anime seriál od Ubisoftu

Ubisoft uvedie seriál už túto jeseň na Netflixe.

Profilový obrázok autora článku - Marek Jaroš Marek Jaroš
Captain Laserhawk A Blood Dragon Remix Ubisoft Netflix

Ubisoft sa okrem hier snaží presadiť aj na poli filmov a seriálov. Preto má aktuálne v príprave viacero z nich. Už dávnejšie ohlásil napríklad Assassin's Creed seriál.

Dnes, počas Ubisoft Forward, ohlásil nový anime seriál. Ten má názov Captain Laserhawk: A Blood Dragon Remix. Už z neho by vám mohlo byť jasné, že seriál sa nebude brať úplne vážne a bude remixovať viacero Ubisoft hrdinov dokopy. Samotný Ubisoft seriál popisuje takto: "Seriál je poctou popkultúre zo začiatku 90. rokov, plnou easter eggov a niekoľkých "zremixovaných" postáv z rôznych hier od Ubisoftu."

Seriál, ktorý bude mať premiéru na jeseň tohto roka, sa odohráva v alternatívnom roku 1992 v krajine predtým známej ako USA. Teraz sa nazýva Eden a je to technokracia, v ktorej vládne propaganda a korupcia. Supervojaka Dolpha Laserhawka práve zradila jeho životná láska a zavreli ho do najprísnejšie stráženého väzenia Edenu - Supermaxx. Teraz musí viesť tím rebelujúcich vyvrheľov na riskantné tajné misie, aby prežil on aj jeho partia.

Captain Laserhawk: A Blood Dragon Remix príde túto jeseň na Netflix.

Titulný obrázok Youtube videa s názvom Captain Laserhawk: A Blood Dragon Remix | Official Teaser

Captain Laserhawk: A Blood Dragon Remix | Official Teaser

Páči sa ti článok? Podpor nás na Patreone. Ďakujeme.

Profilový obrázok autora článku - Marek Jaroš

Marek Jaroš

The Last of Us, Life is Strange či God of War, to je moje 😄 S Lukášom to na webe ťahám už od roku 2013. Navyše, od mája 2020 ma môžete počuť aj v našom CH Podcaste.

Zobraziť komentáre (0)

Komentáre

Na pridávanie komentárov musíš byť prihlásený

Najpopulárnejšie hry