Posledná epizóda

Najpopulárnejšie hry

Najčítanejšie

CEO Take-Two verí, že cena za port Red Dead Redemption je "komerčne správna"

Zdá sa vám 49.99 eur za obyčajný port Red Dead Redemption na PS4 a Switch veľa? CEO Take-Two si myslí, že cena je primeraná.

Profilový obrázok autora článku - Marek Jaroš Marek Jaroš
Red Dead Redemption PlayStation 4 screenshot 7

Zrejme u všetkých fanúšikov série Red Dead Redemption zavládlo veľké sklamanie potom, čo sa ukázalo, že Take-Two si pre hráčov pripravilo nie remake, ale len obyčajný port Red Dead Redemption 1.

Mnohých však prekvapila cena. Predsa len, vypýtať si za obyčajný port 13 ročnej hry 49.99 dolárov, respektíve u nás eur, je trocha dosť.

Veľa sa to zrejme zdalo aj redaktorom portálu IGN, ktorý sa na túto skutočnosť spýtali Straussa Zelnicka, CEO vydavateľstva Take-Two. "Podľa nás je to komerčne správna cena," odpovedal Zelnick.

Take-Two EVP pre financie, Hannah Sage, však dodáva, že v prípade portu nejde len o základnú hru. Spolu s Red Dead Redemption 1 v jednom bundle vyjde aj Red Dead Redemption: Undead Nightmare, ktoré svojho času vyšlo ako standalone hra. Okrem toho by ste v balení mali nájsť aj dodatočný obsah, ktorý vyšiel v rámci Game of the Year edície hry.

A čo si myslíte vy? Je to primeraná cena, alebo si Take-Two vypýtalo príliš veľa?

Red Dead Redemption PlayStation 4 screenshot 2

SKLAMANIE: Žiaden remake sa nekoná, Red Dead Redemption vyjde len ako obyčajný port na PS4 a Switch

Páči sa ti článok? Podpor nás na Patreone. Ďakujeme.

Profilový obrázok autora článku - Marek Jaroš

Marek Jaroš

The Last of Us, Life is Strange či God of War, to je moje 😄 S Lukášom to na webe ťahám už od roku 2013. Navyše, od mája 2020 ma môžete počuť aj v našom CH Podcaste.

Zobraziť komentáre (0)

Komentáre

Na pridávanie komentárov musíš byť prihlásený

Najpopulárnejšie hry