Posledná epizóda

CH Podcast #48 - AI prekladá hry do češtiny, Nový State of Play, Dojmy z Atomic Hearts + Novinky na webe

27. Február 2023

Je tu nová epizóda nášho CentrumHer podcastu, v ktorej sme sa na úvod venovali budúcnosti prekladov hier. Vyzerá to tak, že to čo trvalo dobrovoľným predkladateľom celé roky, dnes zvládne AI s trochou pomoci za pár dní.

Obísť sme nemohli ani State of Play, na ktorom sa nám bližšie ukázal titul Suicide Squad: Kill the Justice League. Máme však obavy, či nedopadne ako Marvel's Avengers. A taktiež sme sa porozprávali o fakte, že Sony nemá ohlásené žiadne hry.

Neobišli sme ani Microsoft, ktorý bol v Bruseli a presviedčal zástupcov Európskej komisie o svojom nákupe Activision-Blizzard.

No a na záver sa Lukáš s Dominikom podelilo o svoje dojmy z hrania hry Atomic Hearts. Plus sme predstavili najnovšiu novinku na webe - prehľadný celoročný kalendár vydaní.

Chystá se indie nástupce Heroes of Might and Magic

Legendární "tahovka" dostane vlastního indie nástupce

Profilový obrázok autora článku - Jakub Fanta Jakub Fanta

02. Február 2023

ss_7a9cfb3870eb0d2d3deb3b8e018540f1de8ed0ee.1920x1080

Legendární tahová strategie Heroes of Might and Magic byla před několika lety odkoupena Ubisoftem a všichni, kteří se kolem této legendy aspoň trochu pohybují vědí, že větší katastrofa tuto legendární sérii potkat nemohla. Nejen, že poslední díly vydané pod taktovkou Ubisoftu nestály opravdu za nic, Ubisoft tuto sérii ještě ke všemu uložil k pravděpodobně věčnému spánku.

To se ovšem nelíbí jedno z velkých fanoušků série, který poslední čtyři roky tráví svůj čas na tvorbě duchovního nástupce původních prvních dílů série. Indie hra s poměrně krkolomným názvem Demiurges nevypadá jen jako nástupce těchto her, ale také jako skutečná pocta této legendární sérii. Hra se chystá vstoupit do předběžného přístupu a slibuje nám spoustu dobrodružství na originálních mapách, tvorbu speciálních karetních balíčků, města podobná těm z prvních Heroesů a spoustu dalšího. 

Titulný obrázok Youtube videa

Demiurges ještě nemá pevně dané datum vydání, vyjde ovšem pouze na Steamu

Páči sa ti článok? Podpor nás na Patreone. Ďakujeme.

Profilový obrázok autora článku - Jakub Fanta

Jakub Fanta

Jakub Fanta

Zobraziť komentáre (0)

Komentáre

Na pridávanie komentárov musíš byť prihlásený