Posledná epizóda

CH Podcast #49 - Hrali sme Resident Evil 4, Diablo 4, ChatGPT a budúcnosť NPC postáv

25. Marec 2023

V najnovšej epizóde nášho ⁠CentrumHer ⁠Podcastu nám Lukáš podrobne opísal svoje pocity z hrania novinky Resident Evil 4. A taktiež sa dozviete, koľko musel čakať v rade na nové Diablo 4. Ale aj to, čo naň hovorí, pochopiteľne.

Ďalej sme sa rozprávali o ChatGPT a budúcnosti NPC postáv, ktoré by vďaka nemu nemuseli byť len polomŕtvou kulisou herného sveta. A predostreli sme aj pár pomerne zaujímavých konceptov, ako by vývojári mohli túto AI zaviesť do hier.

Na koniec sme si vyhodnotili náš veľký prieskum, ktorý sme v posledných pár dňoch robili medzi vami, našimi poslucháčmi a čitateľmi.

Čínsky Project: The Perceiver ukázal až hodinu z hrania

Nedávno oznámený mix Ghost of Tsushima a Sekiro

Profilový obrázok autora článku - Lukáš Kanik Lukáš Kanik

28. November 2022

The Perceiver PS5 game screenshot

Čínski vývojári zo štúdia 17 Zhe Studio a Paper Games ukázali až hodinu z hrania svojej nedávno oznámenej hry Project: The Perceiver. Ide o open-world akčnú adventúru v štýle Ghost of Tsushima ale súboje a pohyb po svete boli inšpirované aj hrou Sekiro od From Software.

Hoci sa zdalo, že fantastický oznamovací trailer bude nejaký fake, v gameplayi nás presvedčili o opaku. Vývojári sa vo videu venovali pohybu, nepriateľom, bossom, ale aj čarovným prostrediam a svetu. Ukážka bola nahraná na PC.

Dátum vydania hry nebol stanovený, zatiaľ bola oznámená len na konzoly PlayStation. Vývojári však spustili predregistrácie na svojich stránkach.

Titulný obrázok Youtube videa

Project The Perceiver PS5 game

Project: The Perceiver vyzerá ako mix Ghost of Tsushima a Sekiro

Páči sa ti článok? Podpor nás na Patreone. Ďakujeme.

Profilový obrázok autora článku - Lukáš Kanik

Lukáš Kanik

Šéfredaktor webu Centrumher.eu, fanúšik Half-Life, Mass Effect a Witcher univerza

Zobraziť komentáre (0)

Komentáre

Na pridávanie komentárov musíš byť prihlásený

Súvisiace články