Posledná epizóda

CH Podcast #48 - AI prekladá hry do češtiny, Nový State of Play, Dojmy z Atomic Hearts + Novinky na webe

27. Február 2023

Je tu nová epizóda nášho CentrumHer podcastu, v ktorej sme sa na úvod venovali budúcnosti prekladov hier. Vyzerá to tak, že to čo trvalo dobrovoľným predkladateľom celé roky, dnes zvládne AI s trochou pomoci za pár dní.

Obísť sme nemohli ani State of Play, na ktorom sa nám bližšie ukázal titul Suicide Squad: Kill the Justice League. Máme však obavy, či nedopadne ako Marvel's Avengers. A taktiež sme sa porozprávali o fakte, že Sony nemá ohlásené žiadne hry.

Neobišli sme ani Microsoft, ktorý bol v Bruseli a presviedčal zástupcov Európskej komisie o svojom nákupe Activision-Blizzard.

No a na záver sa Lukáš s Dominikom podelilo o svoje dojmy z hrania hry Atomic Hearts. Plus sme predstavili najnovšiu novinku na webe - prehľadný celoročný kalendár vydaní.

Project: The Perceiver vyzerá ako mix Ghost of Tsushima a Sekiro

Dve extrémne populárne japonské RPG.

Profilový obrázok autora článku - Lukáš Kanik Lukáš Kanik

15. November 2022

Project The Perceiver PS5 game

Čínsky vývojársky tím 17 Zhe Studio spolu s PlayStationom oznámilo svoju novú hru s názvom Project: The Perceiver. Táto nová akčná adventúra by mala vyjsť na PlayStation 4 a PlayStation 5, ďalšie platformy zatiaľ oznámené neboli. Prvý trailer, ktorý ale vyzerá fakt parádne, si môžete pozrieť na konci článku.

Project: The Perceiver je zjavne inšpirovaná hrami ako Ghost of Tsushima a Sekiro: Shadows Die Twice. Mixuje totiž veľký semi-otvorený svet, rôzne spôsoby pohybu vrátane skákania a lezenia a súbojový systém založený na načasovaní. To všetko ovplyvnené čínskou kultúrou.

Trailer navyše ponúka skutočne nádherné scenérie, preto odporúčame si ho pozrieť až do konca. Dátum vydania zatiaľ nie je známy, ale hru môžete sledovať na našich stránakch cez tlačidlo Follow na karte hry.

Titulný obrázok Youtube videa

Páči sa ti článok? Podpor nás na Patreone. Ďakujeme.

Profilový obrázok autora článku - Lukáš Kanik

Lukáš Kanik

Šéfredaktor webu Centrumher.eu, fanúšik Half-Life, Mass Effect a Witcher univerza

Zobraziť komentáre (0)

Komentáre

Na pridávanie komentárov musíš byť prihlásený

Súvisiace články

Titulný obrázok pre článok s nadpisom Čínsky Project: The Perceiver ukázal až hodinu z hrania

Čínsky Project: The Perceiver ukázal až hodinu z hrania

Nedávno oznámený mix Ghost of Tsushima a Sekiro