Posledná epizóda

CH Podcast #GamesCom Špeciál - Prvý deň, Opening Night Live

23. August 2023

V dnešnej epizóde nahrávanej v bojových podmienkach hotelovej izby vám Lukáš a Marek porozprávajú o tom, ako vyzerá developerská konferencia či rozostavané výstavisko v Kolíne.

A taktiež preberú to najzaujímavejšie z Opening Night Live, ktoré bolo doslova prepchaté skvelými hrami.

Čo nové na CentrumHer? Changelog verzia 1.2.0

Pridali sme niekoľko nových fíčur.

Profilový obrázok autora článku - Marek Jaroš Marek Jaroš
CentrumHer Web Logo

O pár dní to bude presne 9 mesiacov, odkedy sme pre vás spustili vynovenú verziu našej webstránky. Za ten čas sme vám priniesli presne 1193 článkov, no taktiež sme web vylepšili o nejednu fičúru.

A hoci sme v poslednej dobe vylepšovali web hlavne v našej administrácií, nech sa nám články pre vás píšu o niečo pohodlnejšie, v poslednom update sme zapracovali pár zmien, ktoré veríme, oceníte.

Vylepšené vyhľadávanie, RSS feed, ale aj zoznam najpopulárnejších hier

Už dlhšie nás trápilo vyhľadávanie. To staré nefungovalo úplne presne, občas zle zareagovalo a zobrazilo vám nepresné výsledky (podrobnosti nemá zmysel písať). Po novom počká, kým dopíšete a až následne vám zobrazí výsledky. Taktiež sme preusporiadali poradie nájdených tagov, nech má väčšiu logiku. A pridali sme aj taký detail, že ak systém nič nenájde, informuje vás o tom.

Okrem najčítanejších článkov na stránke nájdete aj zoznam najpopulárnejších hier. Ide o zoznam hier, ktorých stránku na našom webe ste za posledné dva týždne navštevovali najviac. Veríme, že aj takto môžete objaviť nové hry, ktoré sa oplatí sledovať. 

A kde najpopulárnejšie hry u nás na webe nájdete? Na stránke článku ich nájdete dole, pod súvisiacimi článkami. Na mobile ich nájdete v sekcií Naj, ktorá sa nachádza priamo v spodnom menu webstránky. 

Taktiež sme zapracovali aj RSS feed. RSS čítačky sú aj v dnešnej dobe populárne, vieme, že viacerí z vás ich používajú. Od dnes si tak môžete pridať aj náš feed, ktorý nájdete na stránke centrumher.eu/rss/feed.

Sú to drobné zmeny, no veríme, že vám zážitok u nás na stránke ešte viac spríjemnia.

Každopádne, ak chcete využívať funkcionalitu nášho webu naplno, zaregistrujte sa u nás. Je to úplne zadarmo a získate tak prístup k fičúram ako je účasť v exkluzívnych súťažiach pre registrovaných používateľov, svoj vlastný, personalizovaný feed či možnosť komentovať články.

Ak sa vám naša tvorba a práca páči, budeme radi, ak zvážite naše podporenie na platforme Patreon. Naši predplatitelia tak majú prístup k exkluzívnemu náhľadu do pozadia fungovania webu, získavajú pravidelne hry zdarma, či dokonca rozhodujú o ďalšom smerovaní webstránky. Začiatkom roka tak napríklad rozhodli o tom, že sme pridali dedikovanú stránku pre kalendár vydaní, kde si môžete pohodlne filtrovať hry podľa mesiaca a platformy.

Páči sa ti článok? Podpor nás na Patreone. Ďakujeme.

Profilový obrázok autora článku - Marek Jaroš

Marek Jaroš

The Last of Us, Life is Strange či God of War, to je moje 😄 S Lukášom to na webe ťahám už od roku 2013. Navyše, od mája 2020 ma môžete počuť aj v našom CH Podcaste.

Zobraziť komentáre (0)

Komentáre

Na pridávanie komentárov musíš byť prihlásený

Súvisiace články

Titulný obrázok pre článok s nadpisom Súťaž k príležitosti spustenia nového webu centrumher!

Súťaž k príležitosti spustenia nového webu centrumher!

Staň sa členom a vyhraj skvelé darčeky

Titulný obrázok pre článok s nadpisom Herný Podcast #45 - Máme nový web, zahrali sme si God of War Ragnarok, tipujeme Hru roka

Herný Podcast #45 - Máme nový web, zahrali sme si God of War Ragnarok, tipujeme Hru roka

Komentovaný prehľad toho najpodstatnejšieho, čo sa stalo v hernom priemysle.

Titulný obrázok pre článok s nadpisom Čo nové na CentrumHer? Changelog verzia 1.1.71

Čo nové na CentrumHer? Changelog verzia 1.1.71

Na webe sme spustili niekoľko noviniek.

Titulný obrázok pre článok s nadpisom HLASUJ: Najlepšie hry roka 2022

HLASUJ: Najlepšie hry roka 2022

Hlasujte za najlepšie hry roka 2022 a vyhrajte skvelé ceny.

Najpopulárnejšie hry