Posledná epizóda

CH Podcast #48 - AI prekladá hry do češtiny, Nový State of Play, Dojmy z Atomic Hearts + Novinky na webe

27. Február 2023

Je tu nová epizóda nášho CentrumHer podcastu, v ktorej sme sa na úvod venovali budúcnosti prekladov hier. Vyzerá to tak, že to čo trvalo dobrovoľným predkladateľom celé roky, dnes zvládne AI s trochou pomoci za pár dní.

Obísť sme nemohli ani State of Play, na ktorom sa nám bližšie ukázal titul Suicide Squad: Kill the Justice League. Máme však obavy, či nedopadne ako Marvel's Avengers. A taktiež sme sa porozprávali o fakte, že Sony nemá ohlásené žiadne hry.

Neobišli sme ani Microsoft, ktorý bol v Bruseli a presviedčal zástupcov Európskej komisie o svojom nákupe Activision-Blizzard.

No a na záver sa Lukáš s Dominikom podelilo o svoje dojmy z hrania hry Atomic Hearts. Plus sme predstavili najnovšiu novinku na webe - prehľadný celoročný kalendár vydaní.

Co-op strieľačka inšpirovaná kultovým filmom sa nám predstavuje prvým trailerom

Ďalšia herná adaptácia klasiky 90. rokov - Starship Troopers

Profilový obrázok autora článku - Veronika Ďureková Veronika Ďureková

28. November 2022

tit

Fanúšikovia deväťdesiatkových akčných béčok spojte sa!...Do skupiny až 12 hráčov a bojujte proti hordám arachnidov. Starship Troopers: Extermination, taký názov nesie najnovší herný počin pre PC inšpirovaný akčným sci-fi Starship Troopers. Zatiaľ čo trailer a zábery z hry pôsobia pre náročného hráča nezaujímavo a prevarene, názov štúdia Offworld Industries (Squad) by nás mohol presvedčiť, aby sme si hru hru vyskúšali prinajmenšom v Early Access (Steam), kam zamieri už začiatkom budúceho roka. 

Podľa tvorcov kladie hra dôraz okrem útoku aj na tímovú prácu, obranu a budovanie základne. Hráčom sľubujú súboje, kde bojujete o život proti piatim druhom "chrobákov". Väčšiu rozmanitosť hrateľnosti zas zaručujú tri bojové triedy: Assault, Support a Defense. 

Titulný obrázok Youtube videa

Páči sa ti článok? Podpor nás na Patreone. Ďakujeme.

Profilový obrázok autora článku - Veronika Ďureková

Veronika Ďureková

Platformy: PlayStation, Nintendo
Fanúšička akčných FPS a RPG

Zobraziť komentáre (0)

Komentáre

Na pridávanie komentárov musíš byť prihlásený