Posledná epizóda

CH Podcast #44 - Summer Game Fest, Devolver Digital, State of Play a budúcnosť E3

13. Jún 2022

Dnešný diel vznikol vďaka spoločnosti Creative. Ďakujeme za podporu!

V najnovšej epizóde CentrumHer podcastu sa naša tradičná trojica pozrela na všetko podstatné, čo sme mali možnosť vidieť na takmer dvojhodinovej konferencií Summer Game Fest.

Nevynechali ani konferenciu indie vydavateľstva Devolver Digital a zhrnuli aj State of Play od Sony, ktorý sa konal ešte začiatkom Júna.

No a na záver sa Marek s Lukášom rozrozprávali o tom, aké je to pokrývať E3 a prečo sa zrejme tento jeden z najtradičnejších videoherných eventov už nikdy nevráti.

Crossout dostane veľké prepracovanie a plno noviniek

Spoločnosť Gaijin Entertaiment oznamuje že akčná hra Crossout aktualizuje svoj herný engine.

Profilový obrázok autora článku - Marián Balint Marián Balint

11. Október 2022

Crossout graphic update

Spoločnosť Gaijin Entertaiment, ktorá má za sebou tituly, ako napríklad Enlisted alebo CRSED: F.O.A.D oznámila, že ich najúspešnejšia akčná hra s názvom Crossout dostane aktualízáciu enginu na herný engine Targem Engine 2.0 s veľkou aktualizáciou, ktorá hráčom prinesie nový vizuálny aj herný zážitok.

Vývojári sľubujú vylepšený takmer naozaj každý herný aspekt od osvetlenia, cez tiene, ale aj UI rozhranie, schéma ovládania, alebo, aj zvukové efekty.

Vďaka Global Illumination implementovanej v Targem Engine 2.0 hra dokáže presne vypočítať odrazené a rozptýlene svetlo takže hra bude v tmavšich oblastniach vyzerať oveľa realistickejšie. Aktualizácia enginu prinesie aj nové, lepšie vykreslovanie tieňov a odrazov, a to na akomkoľvek povrchu vrátane vody používajú vývojári technológie kontaktných tieňov (SSC) a miestnych odrazov (SSLR). Engine taktiež ponúkne efekty následného spracovania, ako napríklad Motion Blur, Lens Flare ale aj Blur. V hre je taktiež vylepšená interakcia s prostredím s lepšou simuláciou trakcie a novými efektmi, ako je sklz pri rozjazde vozidla.

V Crossout: Supercharged bude každé postapokalyptické vozidlo, starostlivo poskladané hráčom z tisícov dostupných častí a súčiastok a vďaka novej fyzike kolies a odpruženia sa budú vozidla ovládať reálnejšie a príjemnejšie a budú reagovať na každý jeden detail na ceste alebo v teréne.

Ako ste sa mohli dočítať vyššie v článku, aktualizácia bude mať názov Crossout: Supercharged a výjde 25. októbra. Viac informácií o aktualizácii Crossout: Supercharged nájdete na oficiálnej webovej stránke hry.

Páči sa ti článok? Podpor nás na Patreone. Ďakujeme.

Profilový obrázok autora článku - Marián Balint

Marián Balint

Recenzent a redaktor, Fanúšik všetkých druhov hier, Playstation a PC hráč, Simracer

Zobraziť komentáre (0)

Komentáre

Na pridávanie komentárov musíš byť prihlásený