Posledná epizóda

CH Podcast #45 - Máme nový web, zahrali sme si God of War Ragnarok, tipujeme Hru roka

30. November 2022

Naša letná prestávka trvala dlhšie, ako sme si priali, ale sme späť! V najnovšej epizóde nášho CentrumHer podcastu sme sa porozprávali o našom novom webe. Hlavne o tom, ako prebiehala zmena, ako sme web testovali ale aj to, čoho sme sa pri prechode na nový systém báli najviac. Ak ste náš nový web ešte nevideli, určite si ho choďte pozrieť!

Obísť sme nemohli ani God of War Ragnarok. Hru sme hrali všetci a tak sme sa o nej pomerne rozsiahlo pobavili. Samozrejme, spoiler free!

A obísť sme nemohli ani blížiaci sa galavečer, kde sa dozvieme meno Hry rok. Prebrali sme si naše tipy na toto prestížne ocenenie. A v rámci debaty sme zablúdili aj k Xboxu, ktorý mal skvelý rok, akurát mu chýbali exkluzivity.

Dark Souls 2: SOTFS PC servery sú naspäť online, a Dark Souls 1: PTDE servery ostali nadobro vypnuté

FromSoftware zhadzuje vinu na vek hry.

Profilový obrázok autora článku - Marián Balint Marián Balint

25. Október 2022

Dark Souls 2

FromSoftware dnes oznámil, že Dark Souls 2: Scholar of the First Sin servery po deviatich mesiacoch opäť bežia, no Dark Souls 1: Prepare To Die Edition servery nepobežia už vôbec.

Dark Souls 2: SOFFS dostalo malý patch s údržbovou periódou, ktorá vráti servery späť online po deviatich mesiacoch. Dark Souls 1: PTDE servery však už vôbec nepobežia, z dôvodu „starnúceho systému“, avšak Dark Souls: Remastered servery budú bežať naďalej, tak ako pri Dark Souls 2: SOFFS.

FromSoftware zhadzuje vinu na vek hry, keďže hra vyšla už pred desiatimi rokmi, a to štúdio udáva ako dôvod, prečo servery na Dark Souls 1: PTDE už vôbec nepobežia. Komunita však toto oznámenie nezobrala veľmi optimisticky a na Twitteri sú ľudia pobúrení a žiadaju si servery naspäť online.

Páči sa ti článok? Podpor nás na Patreone. Ďakujeme.

Profilový obrázok autora článku - Marián Balint

Marián Balint

Recenzent a redaktor, Fanúšik všetkých druhov hier, Playstation a PC hráč, Simracer

Zobraziť komentáre (0)

Komentáre

Na pridávanie komentárov musíš byť prihlásený