Posledná epizóda

CH Podcast #48 - AI prekladá hry do češtiny, Nový State of Play, Dojmy z Atomic Hearts + Novinky na webe

27. Február 2023

Je tu nová epizóda nášho CentrumHer podcastu, v ktorej sme sa na úvod venovali budúcnosti prekladov hier. Vyzerá to tak, že to čo trvalo dobrovoľným predkladateľom celé roky, dnes zvládne AI s trochou pomoci za pár dní.

Obísť sme nemohli ani State of Play, na ktorom sa nám bližšie ukázal titul Suicide Squad: Kill the Justice League. Máme však obavy, či nedopadne ako Marvel's Avengers. A taktiež sme sa porozprávali o fakte, že Sony nemá ohlásené žiadne hry.

Neobišli sme ani Microsoft, ktorý bol v Bruseli a presviedčal zástupcov Európskej komisie o svojom nákupe Activision-Blizzard.

No a na záver sa Lukáš s Dominikom podelilo o svoje dojmy z hrania hry Atomic Hearts. Plus sme predstavili najnovšiu novinku na webe - prehľadný celoročný kalendár vydaní.

Dark Souls 2: SOTFS PC servery sú naspäť online, a Dark Souls 1: PTDE servery ostali nadobro vypnuté

FromSoftware zhadzuje vinu na vek hry.

Profilový obrázok autora článku - Marián Balint Marián Balint

25. Október 2022

Dark Souls 2

FromSoftware dnes oznámil, že Dark Souls 2: Scholar of the First Sin servery po deviatich mesiacoch opäť bežia, no Dark Souls 1: Prepare To Die Edition servery nepobežia už vôbec.

Dark Souls 2: SOFFS dostalo malý patch s údržbovou periódou, ktorá vráti servery späť online po deviatich mesiacoch. Dark Souls 1: PTDE servery však už vôbec nepobežia, z dôvodu „starnúceho systému“, avšak Dark Souls: Remastered servery budú bežať naďalej, tak ako pri Dark Souls 2: SOFFS.

FromSoftware zhadzuje vinu na vek hry, keďže hra vyšla už pred desiatimi rokmi, a to štúdio udáva ako dôvod, prečo servery na Dark Souls 1: PTDE už vôbec nepobežia. Komunita však toto oznámenie nezobrala veľmi optimisticky a na Twitteri sú ľudia pobúrení a žiadaju si servery naspäť online.

Páči sa ti článok? Podpor nás na Patreone. Ďakujeme.

Profilový obrázok autora článku - Marián Balint

Marián Balint

Recenzent a redaktor, Fanúšik všetkých druhov hier, Playstation a PC hráč, Simracer

Zobraziť komentáre (0)

Komentáre

Na pridávanie komentárov musíš byť prihlásený