Posledná epizóda

CH Podcast #47 - HiFi Rush, Dead Space Remake, Seriál The Last of Us a Tragédia menom Skull and Bones

02. Február 2023

V našej najnovšej epizóde CentrumHer Podcastu sme začali krátkou rozpravou o The Day Before. Posledné kroky vývojárov totižto robia z nášho staršieho Face2Face článku ba priam až prorocký kúsok.

Vynechať sme nemohli ani hit nedávnych dní - HiFi Rush, ktorý Bethesda vydala v podstate z minúty na minútu. Lukáš sa podelil o svoje dojmy z tejto hry. No v posledných dňoch hral aj Dead Space Remake a tak porozprával čo-to aj o ňom.

Samozrejme, obísť sme nemohli ani seriál The Last of Us, ktorý aktuálne láme rekordy a dočkal sa aj potvrdenia druhej série. A nakoniec sme sa zasmiali na tragikomédií, ktorú v posledných mesiacoch predvádza Ubisoft, najme v súvislosti s hrou Skull and Bones.

Dead Space Remake dostal gameplay trailer, vyzerá skvelo

Fanúšikovia Dead Space sa majú na čo tešiť.

Profilový obrázok autora článku - Marek Jaroš Marek Jaroš

04. Október 2022

Dead Space Remake

Pôvodný Dead Space vyšiel ešte v roku 2008 na vtedy pomerne novú generáciu konzol Xbox 360 a Playstation 3. Odvtedy sa však grafika a svet videohier niekam posunul. A veru, Dead Space nikdy nevyzeral lepšie!

Okrem prekrásnej modernej grafiky, ktorú poháňa Frostbite engine, vám prežiť pôvodný príbeh naplno pomôže aj to, že hra nebude mať žiadne viditeľné loadingy. Celú hru by ste tak mali byť schopný prejsť na jeden záťah, ako jeden súvislý záber.

Hra vyjde na PC, Playstation 5 a Xbox Series S|X 27. Januára 2023.

Titulný obrázok Youtube videa s názvom Dead Space Remake

Dead Space Remake

Páči sa ti článok? Podpor nás na Patreone. Ďakujeme.

Profilový obrázok autora článku - Marek Jaroš

Marek Jaroš

The Last of Us, Life is Strange či God of War, to je moje 😄 S Lukášom to na webe ťahám už od roku 2013. Navyše, od mája 2020 ma môžete počuť aj v našom CH Podcaste.

Zobraziť komentáre (0)

Komentáre

Na pridávanie komentárov musíš byť prihlásený

Súvisiace články