Posledná epizóda

CH Podcast #48 - AI prekladá hry do češtiny, Nový State of Play, Dojmy z Atomic Hearts + Novinky na webe

27. Február 2023

Je tu nová epizóda nášho CentrumHer podcastu, v ktorej sme sa na úvod venovali budúcnosti prekladov hier. Vyzerá to tak, že to čo trvalo dobrovoľným predkladateľom celé roky, dnes zvládne AI s trochou pomoci za pár dní.

Obísť sme nemohli ani State of Play, na ktorom sa nám bližšie ukázal titul Suicide Squad: Kill the Justice League. Máme však obavy, či nedopadne ako Marvel's Avengers. A taktiež sme sa porozprávali o fakte, že Sony nemá ohlásené žiadne hry.

Neobišli sme ani Microsoft, ktorý bol v Bruseli a presviedčal zástupcov Európskej komisie o svojom nákupe Activision-Blizzard.

No a na záver sa Lukáš s Dominikom podelilo o svoje dojmy z hrania hry Atomic Hearts. Plus sme predstavili najnovšiu novinku na webe - prehľadný celoročný kalendár vydaní.

Diablo IV spoznal dátum vydania, sledujte cinematic trailer

Ak sa hry neviete dočkať, predobjednávky sú oficiálne spustené!

Profilový obrázok autora článku - Marek Jaroš Marek Jaroš

09. December 2022

Diablo IV

Ďalším vrcholom večera The Game Awards 2022 bolo vystúpenie a cinematic trailer k očakávanému Diablu IV.

Spoznali sme aj oficiálny dátum vydania. Ten je stanovený na 6. Júna 2023. Tu si môže Blizzard, respektíve Microsoft sypať popol nahlavu, nakoľko im dátum vydania unikol len dva dni pred ohlásením. 

Diablo IV vyjde na PC, Playstation 4, Playstation 5, Xbox One a Xbox Series S|X. Za zmienku stojí aj to, že ak si hru predobjednáte, získate prístup do bety. Jej dátum však nateraz nebol ohlásený.

Teraz si pozrite spomínaný cinematic trailer.

Titulný obrázok Youtube videa s názvom Diablo IV - Cinematic Trailer

Diablo IV - Cinematic Trailer

Páči sa ti článok? Podpor nás na Patreone. Ďakujeme.

Profilový obrázok autora článku - Marek Jaroš

Marek Jaroš

The Last of Us, Life is Strange či God of War, to je moje 😄 S Lukášom to na webe ťahám už od roku 2013. Navyše, od mája 2020 ma môžete počuť aj v našom CH Podcaste.

Zobraziť komentáre (0)

Komentáre

Na pridávanie komentárov musíš byť prihlásený

Súvisiace články