Battlefield 2042 Santa Claus

Do Battlefield 2042 príde Santa Claus a fanúšikovia zúria

2 decembra, 2021 Lukáš Kanik

Podľa mnohých takéto skiny nemajú čo v hre robiť.

Dnešný patch 0.3.0 do Battlefield 2042 priniesol desiatky opráv rôznych chýb a pridal mnohé fíčury. Tento patch spúšťa aj týždenné úlohy ale aj niekoľko nových skinov, ktoré si hráči budú môcť odomknúť.

Jedným z týchto skinov je skin Father Winter pre Borisa, ktorý nápadne pripomína Santa Clausa. A presne teraz sa začína potvrdzovať, že vývojári namiesto tried vytvorili špecialistov len na to, aby mohli do hry pridávať rôzne skiny. Nie len na postavy, ale aj vozidlá.

Mnohí hráči na Reddite zúria a vôbec nie sú s novými skinmi spokojní. Však Battlefield svet je postavený na klimatickej katastrofe, ekonomickom kolapse, svetovom hladomore, a na vojne,  kde žoldnieri bojujú pre jedlo a základné životné potreby. Svet kolabuje a na bojisku budú pobehovať hráči oblečení ako Santa v tanku so sobmi na pásoch.

Akože na jednej strane chápem EA, dajú sa z toho vytrieskať peniaze. Na druhej strane robia asi všetko, čo sa nepáči hráčom.

Niektorí dokonca DICE žiadajú o funkciu, cez ktorú si budú môcť tieto skiny v hre vypnúť. Nechcú mať totiž z Battlefieldu Fortnite.

Battlefield 2042 – Recenzia

Páči sa ti článok? Podpor nás na Patreone. Ďakujeme.