Posledná epizóda

CH Podcast #GamesCom Špeciál - Prvý deň, Opening Night Live

23. August 2023

V dnešnej epizóde nahrávanej v bojových podmienkach hotelovej izby vám Lukáš a Marek porozprávajú o tom, ako vyzerá developerská konferencia či rozostavané výstavisko v Kolíne.

A taktiež preberú to najzaujímavejšie z Opening Night Live, ktoré bolo doslova prepchaté skvelými hrami.

Do zberateľskej edície GOW Ragnarok zabudli pribaliť hru

Niektorým chýba aj steelbook, aj hra.

Profilový obrázok autora článku - Lukáš Kanik Lukáš Kanik
GOW Ragnarok zberatelska edicia

God of War Ragnarok je najočakávanejšia hra roku 2022, minimálne pre PlayStation hráčov. Zatiaľ čo my všetci, čo majú doma PS5 teraz mastíme Ragnarok, niektorí to šťastie nemajú. V niektorých zberateľských edíciách totiž chýba steelbook, ale aj hra. 

Zbetateľská edícia GOW Ragnarok je špecifická tým, že Blu-Ray disk s hrou v nej nenájdete. Namiesto toho, Sony do zberateľky pribalilo len kód na stiahnutie z PS Store. K dispozícii sú dve takéto luxusné edície, jedna stojí okolo 230 eur, druhá takmer 300 eur.

Na Twitteri aj Reddite sa ozvalo množstvo hráčov, ktorí si v zberateľskej krabici nenašli ani ten kód na stiahnutie, ani steelbook. Balenie však nebolo predtým otvorené, takže to tam proste niekto nevložil už v procese výroby. 

Jeden týpek si v balení našiel dva kódy na stiahnutie DLC, kozmetických balíčkov, ale ani jeden kód na hru. Keď sa títo ľudia snažili kontaktovať podporu, často museli čakať dlhé minúty, aby sa do Sony vôbec dovolali. Niektorím prišla odpoveď cez chat, firma plánuje túto chybu vyriešiť do 5-7 dní. Za ten čas si asi majitelia zberateľských edícií kúpia klasickú, diskovú verziu, aby si Ragnarok vôbec mohli zahrať. Vymeniť si ju v obchode za novú je prakticky nemožné - je totiž vypredaná.

God of War Ragnarok Mjolnir Collectors Edition

V zberateľskej edícii God of War Ragnarök disk s hrou nenájdete

Páči sa ti článok? Podpor nás na Patreone. Ďakujeme.

Profilový obrázok autora článku - Lukáš Kanik

Lukáš Kanik

Šéfredaktor webu Centrumher.eu, fanúšik Half-Life, Mass Effect a Witcher univerza

Zobraziť komentáre (0)

Komentáre

Na pridávanie komentárov musíš byť prihlásený

Súvisiace články

Najpopulárnejšie hry