Posledná epizóda

CH Podcast #48 - AI prekladá hry do češtiny, Nový State of Play, Dojmy z Atomic Hearts + Novinky na webe

27. Február 2023

Je tu nová epizóda nášho CentrumHer podcastu, v ktorej sme sa na úvod venovali budúcnosti prekladov hier. Vyzerá to tak, že to čo trvalo dobrovoľným predkladateľom celé roky, dnes zvládne AI s trochou pomoci za pár dní.

Obísť sme nemohli ani State of Play, na ktorom sa nám bližšie ukázal titul Suicide Squad: Kill the Justice League. Máme však obavy, či nedopadne ako Marvel's Avengers. A taktiež sme sa porozprávali o fakte, že Sony nemá ohlásené žiadne hry.

Neobišli sme ani Microsoft, ktorý bol v Bruseli a presviedčal zástupcov Európskej komisie o svojom nákupe Activision-Blizzard.

No a na záver sa Lukáš s Dominikom podelilo o svoje dojmy z hrania hry Atomic Hearts. Plus sme predstavili najnovšiu novinku na webe - prehľadný celoročný kalendár vydaní.

V zberateľskej edícii God of War Ragnarök disk s hrou nenájdete

Len kód na stiahnutie hry.

Profilový obrázok autora článku - Lukáš Kanik Lukáš Kanik

06. Júl 2022

God of War Ragnarok Mjolnir Collectors Edition

Dnes sme sa konečne dozvedeli dátum vydania očakávanej hry God of War Ragnarök. Nový CGI trailer ale aj dátum vydania si môžete pozrieť v našej novinke. Predobjednávky však budú spustené až 15.7.2022.

Santa Monica Studio dnes predstavili aj edície, s ktorými pôjde God of War Ragnarök na trh. K dispozícii bude Launch Edition - obsahovať bude hru a nejaké in-game itemy. Standard Edition príde bez týchto itemov. Ak si tieto edície kúpite na PS4, upgrade na PS5 vás vyjde na 10 babiek.

Treťou edíciou je Digital Deluxe Edition. Tá prinesie väčšie množstvo in-game itemov, digitálny mini artbook a upgrade na PS5 verziu zdarma.

Titulný obrázok Youtube videa s názvom God of War Ragnarök - Collectors and Jötnar Editions Official Unboxing Video | PS5 & PS4 Games

God of War Ragnarök - Collectors and Jötnar Editions Official Unboxing Video | PS5 & PS4 Games

Zberateľská edícia God of War Ragnarök bez disku

K dispozícii budú dve zberateľské edície - Collector’s Edition a Jötnar Edition. Rozdiel medzi nimi je taký, že Jötnar Edition obsahuje navyše aj vinylovú platňu, prsteň, odznaky aj mapu sveta.

Obe však obsahujú repliku Thorovho kladiva Mjölnir vo veľkosti 40 centimetrov, takže ide o jeho skutočnú veľkosť.

V zberateľských edíciách síce nájdete steelbook ale ten je prázdny. Namiesto disku s hrou v týchto edíciách nájdete len kód na stiahnutie hry z PlayStation Store.

God of War Ragnarok

God of War: Ragnarok konečne spoznal dátum vydania, sledujte nový CGI trailer

Páči sa ti článok? Podpor nás na Patreone. Ďakujeme.

Profilový obrázok autora článku - Lukáš Kanik

Lukáš Kanik

Šéfredaktor webu Centrumher.eu, fanúšik Half-Life, Mass Effect a Witcher univerza

Zobraziť komentáre (0)

Komentáre

Na pridávanie komentárov musíš byť prihlásený

Súvisiace články