Posledná epizóda

CH Podcast #48 - AI prekladá hry do češtiny, Nový State of Play, Dojmy z Atomic Hearts + Novinky na webe

27. Február 2023

Je tu nová epizóda nášho CentrumHer podcastu, v ktorej sme sa na úvod venovali budúcnosti prekladov hier. Vyzerá to tak, že to čo trvalo dobrovoľným predkladateľom celé roky, dnes zvládne AI s trochou pomoci za pár dní.

Obísť sme nemohli ani State of Play, na ktorom sa nám bližšie ukázal titul Suicide Squad: Kill the Justice League. Máme však obavy, či nedopadne ako Marvel's Avengers. A taktiež sme sa porozprávali o fakte, že Sony nemá ohlásené žiadne hry.

Neobišli sme ani Microsoft, ktorý bol v Bruseli a presviedčal zástupcov Európskej komisie o svojom nákupe Activision-Blizzard.

No a na záver sa Lukáš s Dominikom podelilo o svoje dojmy z hrania hry Atomic Hearts. Plus sme predstavili najnovšiu novinku na webe - prehľadný celoročný kalendár vydaní.

Don't Nod teasuje svoju novú hru

Pozrite si vôbec prvý záber z chystanej hry od autorov Life is Strange.

Profilový obrázok autora článku - Marek Jaroš Marek Jaroš

30. Január 2023

Dont-Nod-new-game

Štúdio Don't Nod zrejme väčšina z vás pozná ako autorov série Life is Strange. Na poslednom diely - Life is Strange: True Colors - však pracovalo iné štúdio a pôvodní autori sa pohli ďalej.

V polovici minulého roka nám prezradili, že aktuálne pracujú až na šiestich projektoch. Samozrejme, nie všetky musia uzrieť aj svetlo sveta. No jeden z nich nám dnes vývojári teasujú novým screenshotom.

Z neho môžeme čo-to odpozorovať. Tak napríklad to, že štúdio ostáva verné svojmu art-štýlu, ktorý predviedli už v Life is Strange. Zároveň však môžeme vidieť starú, ešte CRT televíziu a pred ňou konzolu. Hra sa tak s najväčšou pravdepodobnosťou bude odohrávať v 90. rokoch a zahrať by sme si mali opäť za teenagera.

Páči sa ti článok? Podpor nás na Patreone. Ďakujeme.

Profilový obrázok autora článku - Marek Jaroš

Marek Jaroš

The Last of Us, Life is Strange či God of War, to je moje 😄 S Lukášom to na webe ťahám už od roku 2013. Navyše, od mája 2020 ma môžete počuť aj v našom CH Podcaste.

Zobraziť komentáre (0)

Komentáre

Na pridávanie komentárov musíš byť prihlásený