Posledná epizóda

CH Podcast #GamesCom Špeciál - Prvý deň, Opening Night Live

23. August 2023

V dnešnej epizóde nahrávanej v bojových podmienkach hotelovej izby vám Lukáš a Marek porozprávajú o tom, ako vyzerá developerská konferencia či rozostavané výstavisko v Kolíne.

A taktiež preberú to najzaujímavejšie z Opening Night Live, ktoré bolo doslova prepchaté skvelými hrami.

Dreams dostane novú oficiálnu minihru, vláčiky Tren

Zároveň pôjde o posledný veľký update od vývojárov z Media Molecule.

Profilový obrázok autora článku - Marek Jaroš Marek Jaroš
Dreams - Tren update

Dreams vyšlo na PlayStation 4 ešte začiatkom roka 2020, no prijatie tejto hry/editora bolo tak trocha vlažné. Totižto, v Dreams viete hrať hry, no hlavne, ide o editor, v ktorom viete hry vytvárať.

Za viac ako 3 a pol roka v rámci Dreams hráči vytvorili viacero zaujímavých projektov, ktoré by pokojne mohli vyjsť aj ako nejaká menšia indie hra. Svojou trochou občas prispejú aj vývojári Dreams, štúdio Media Molecule, ktoré s každou vlastnou minihrou vypustia aj nové nástroje a elementy na používanie.

Posledný takýto update prinesie logickú vláčikovú minihru Tren. Zároveň prinesie aj viac ako 550 nových elementov, ktoré môžu hráči použiť na vytváranie vlastných tratí. Zároveň však pôjde o posledný update od vývojárov, nakoľko sa naplno presúvajú na svoj nový projekt. O ňom zatiaľ nič nevieme.

Ak vás Dreams zaujalo, počkajte si ešte pár dní. Hru si už o pár dní budete môcť stiahnuť úplne zadarmo, príde totižto do PS Plus ponuky.

Titulný obrázok Youtube videa s názvom Dreams - Tren

Dreams - Tren

Páči sa ti článok? Podpor nás na Patreone. Ďakujeme.

Profilový obrázok autora článku - Marek Jaroš

Marek Jaroš

The Last of Us, Life is Strange či God of War, to je moje 😄 S Lukášom to na webe ťahám už od roku 2013. Navyše, od mája 2020 ma môžete počuť aj v našom CH Podcaste.

Zobraziť komentáre (0)

Komentáre

Na pridávanie komentárov musíš byť prihlásený

Najpopulárnejšie hry