Posledná epizóda

Najpopulárnejšie hry

Najčítanejšie

DreamWorks All-Star Kart Racing predstavené, v hlavnej úlohe so Shrekom

Obľubený Shrek sa predstaví na konzolách po viac ako 12 rokoch!

Profilový obrázok autora článku - Marek Jaroš Marek Jaroš
DreamWorks All-Star Kart Racing screenshot 1

Rozprávky od DreamWorks majú milióny svojich malých, ale aj veľkých fanúšikov po celom svete. Mnohých teda zrejme poteší fakt, že si so svojim obľúbeným kresleným hrdinom budú môcť zapretekať v novej hry DreamWorks All-Star Kart Racing!

Tešiť sa tak môžete na hrdinov z rozprávok ako je Shrek, Trollovia, Kung Fu Panda, Madagaskar či Ako si vycvičiť draka. Dohromady by mala hra obsahovať 20 hrateľných postáv, niektoré z nich môžete vidieť aj na screenshotoch nižšie.

Čo sa týka ceny, tak štandardná edícia hry DreamWorks All-Star Kart Racing vás vyjde na 39.99€, Deluxe edícia bude stáť 49.99€. Ako bonus v nej dostanete dvoje exkluzívne motokáry a dve postavy - Majstra Oogwaya z Kung Fu Pandy a Vlka z Kocúra v čižmách.

Dátum vydania nateraz nie je známy, no hra príde na PC, PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One, Xbox Series S|X a Nintendo Switch.

Páči sa ti článok? Podpor nás na Patreone. Ďakujeme.

Profilový obrázok autora článku - Marek Jaroš

Marek Jaroš

The Last of Us, Life is Strange či God of War, to je moje 😄 S Lukášom to na webe ťahám už od roku 2013. Navyše, od mája 2020 ma môžete počuť aj v našom CH Podcaste.

Zobraziť komentáre (0)

Komentáre

Na pridávanie komentárov musíš byť prihlásený

Najpopulárnejšie hry