Posledná epizóda

CH Podcast #48 - AI prekladá hry do češtiny, Nový State of Play, Dojmy z Atomic Hearts + Novinky na webe

27. Február 2023

Je tu nová epizóda nášho CentrumHer podcastu, v ktorej sme sa na úvod venovali budúcnosti prekladov hier. Vyzerá to tak, že to čo trvalo dobrovoľným predkladateľom celé roky, dnes zvládne AI s trochou pomoci za pár dní.

Obísť sme nemohli ani State of Play, na ktorom sa nám bližšie ukázal titul Suicide Squad: Kill the Justice League. Máme však obavy, či nedopadne ako Marvel's Avengers. A taktiež sme sa porozprávali o fakte, že Sony nemá ohlásené žiadne hry.

Neobišli sme ani Microsoft, ktorý bol v Bruseli a presviedčal zástupcov Európskej komisie o svojom nákupe Activision-Blizzard.

No a na záver sa Lukáš s Dominikom podelilo o svoje dojmy z hrania hry Atomic Hearts. Plus sme predstavili najnovšiu novinku na webe - prehľadný celoročný kalendár vydaní.

E3: The Last of Us Part II sa predviedlo viac ako 11 minútami gameplayu

Sony v plnej paráde predviedlo očakávané pokračovanie The Last of Us.

Profilový obrázok autora článku - Marek Jaroš Marek Jaroš

12. Jún 2018

the-last-of-us gameplay trailer

Tohtoročnú konferenciu Sony otváral Naughty Dog s ich dlho-očakávaným pokračovaním The Last of Us Part II.

A veru, Naughty Dog bolo poradne štedré. Dočkali sme sa viac ako 11 minút gameplayu, kde dominovala hlavne prostredná časť s Ellie, kde bol ukázaný stealth, ale aj poriadna akcia.

Ellie má momentálne 19 rokov a našla svoj klud v Jacksone. Mohla z nej byť obyčajná teenagerka. Avšak, okolnosti to zariadili inak a tak sa Ellie púšťa na brutálnu cestu odplaty, kde chce nastoliť svoju vlastnú spravodlivosť.

Každopádne, ukážka z hry stále nezodpovedala jednu z najzásadnejších otázok - čo sa stalo s Joelom? Žeby bol on práve tým, kvôli komu sa púšťa na strastiplnú cestu?

Na odpovede si zrejme budeme musieť počkať do vydania, ktorého dátum stále nepoznáme. Avšak, s Lukášom si myslíme, že dátum vydania odhalia na Decembrovej Playstation Experience a bude to Máj/Jún budúceho roka.

Titulný obrázok Youtube videa s názvom The Last of Us Part II – E3 2018 Gameplay Reveal Trailer | PS4

The Last of Us Part II – E3 2018 Gameplay Reveal Trailer | PS4

Páči sa ti článok? Podpor nás na Patreone. Ďakujeme.

Profilový obrázok autora článku - Marek Jaroš

Marek Jaroš

The Last of Us, Life is Strange či God of War, to je moje 😄 S Lukášom to na webe ťahám už od roku 2013. Navyše, od mája 2020 ma môžete počuť aj v našom CH Podcaste.

Zobraziť komentáre (0)

Komentáre

Na pridávanie komentárov musíš byť prihlásený

Súvisiace články