Posledná epizóda

Najpopulárnejšie hry

Najčítanejšie

EA detailne predstavuje herné módy v UFC 5

Obľúbený kariérny režim sa dočkal zmien.

Profilový obrázok autora článku - Marek Jaroš Marek Jaroš
UFC 5 herné módy

Už budúci piatok, 27. Októbra vychádza na PlayStation 5 a Xbox Series S|X najnovší diel MMA série UFC 5. A vyzerá to tak, že fanúšikovia sa môžu pripraviť na naozaj pestrú ponuku módov.

Jednou z noviniek sú Fight Week kontrakty. Súťažte v týždenných výzvach proti AI bojovníkom, plnte výzvy a získajte zaujímavé kozmetické predmety. Avšak, každou výzvou sa náročnosť súperov zvyšuje.

UFC 5

UFC 5 predvádza vylepšený vizuál a prezentáciu

Vracia sa aj populárny kariérny režim. Vývojári na dátach z predchádzajúcej hry videli, že fanúšikov (rovnako ako skutočných zápasníkov) kempy pred zápasmi moc nebavili. Po novom, ak nejakú tréningovú výzvu splníte a v ďalšom kempe sa vám objaví znova, budete ju môcť preskočiť.

Pre tých najlepších si pripravili aj legendárny kariérny režim. V ňom bude všetko simulované, pri zápasoch budete mať vypnutý HUD, navyše budete spotrebovávať viac staminy a aj demage bude zvýšený. Bude to tak skutočne ťažká výzva aj pre tých najskúsenejších.

Viac o ponuke herných módov sa dozviete nižšie, z UFC 5 deep dive videa. Len pripomínam, že viac informácií o hre nájdete na našej stránke hry.

Titulný obrázok Youtube videa s názvom UFC 5 Official Game Modes Trailer | Deep Dive ft. Bayliun

UFC 5 Official Game Modes Trailer | Deep Dive ft. Bayliun

Páči sa ti článok? Podpor nás na Patreone. Ďakujeme.

Profilový obrázok autora článku - Marek Jaroš

Marek Jaroš

The Last of Us, Life is Strange či God of War, to je moje 😄 S Lukášom to na webe ťahám už od roku 2013. Navyše, od mája 2020 ma môžete počuť aj v našom CH Podcaste.

Zobraziť komentáre (0)

Komentáre

Na pridávanie komentárov musíš byť prihlásený

Najpopulárnejšie hry