Posledná epizóda

Najpopulárnejšie hry

Najčítanejšie

EA Sports FC 24 predstavuje vylepšený kariérny režim

Žeby prvé kroky k svetlým zajtrajšom?

Profilový obrázok autora článku - Marek Jaroš Marek Jaroš
EA Sports FC 24 Kariérny režim

Ak hráči v posledných rokoch FIFU za niečo kritizovali, bol to kariérny režim. Respektíve absolútny nezáujem zo strany vývojárov ho nejako vylepšovať.

Vyzerá to však tak, že veci sa konečne začali hýbať správnym smerom. EA Sports FC 24 prináša viacero zaujímavých zmien do kariérneho režimu manažéra, ale aj hráča.

EA Sports FC 24 Stadium

EA SPORTS FC 24 ukázal detailne novinky v hrateľnosti

V manažérskom režime bol prepracovaný tréning a celkovo prístup k zápasu. Po novom môžete najímať rôznych trénerov. Samozrejme, čím viacej a kvalitnejších trénerov máte, tým je progres tímu väčší. Rovnako tak po novom máte pred zápasom prístup k analýze súpera. Vďaka tomu by ste mali lepšie vedieť, akú taktiku zvoliť a na čo si dať pri súperovi pozor.

V režime hráča predstavuje najväčšiu zmenu prítomnosť hráčskeho agenta. Ten vám je k dispozícií na to, aby vám pomohol si naplniť svoj potenciál a vy ste sa tak mohli prepracovať do vášho vysneného klubu.

Detailnejší rozbor zmien nájdete v oficiálnom videu nižšie. EA Sports FC 24 vychádza 29. Septembra na PC, PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One a Xbox Series S|X. Všetko podstatné o hre nájdete na našej stránke hry.

Titulný obrázok Youtube videa s názvom EA SPORTS FC 24 | Official Career Deep Dive

EA SPORTS FC 24 | Official Career Deep Dive

Páči sa ti článok? Podpor nás na Patreone. Ďakujeme.

Profilový obrázok autora článku - Marek Jaroš

Marek Jaroš

The Last of Us, Life is Strange či God of War, to je moje 😄 S Lukášom to na webe ťahám už od roku 2013. Navyše, od mája 2020 ma môžete počuť aj v našom CH Podcaste.

Zobraziť komentáre (0)

Komentáre

Na pridávanie komentárov musíš byť prihlásený

Najpopulárnejšie hry