Posledná epizóda

Najpopulárnejšie hry

Najčítanejšie

EA Sports WRC predstavuje svoju hrateľnosť

Minimálne na papieri to vyzerá tak, že EA Sports WRC bude kvalitným rally zážitkom.

Profilový obrázok autora článku - Marek Jaroš Marek Jaroš
EA Sports WRC screenshot 1

Rovnako ako pri iných svojich hrách, tak aj pri WRC sa EA rozhodlo svoju novú hru odprezentovať sériou deep dive videí. V tom vôbec prvom z EA Sports WRC nám vývojári predstavujú gameplay novinky.

Celkovo sa tak hráči môžu tešiť na 17 lokalít, ktoré ponúknu viac ako 200 rýchlostných skúšok. 18. lokalita, Rally Strednej Európy, pribudne po vydaní hry ako bezplatný update. Navyše, každá z lokalít bude mať zapracovane všetky 4 ročné obdobia.

Trať si tak budete môcť vyskúšať počas suchého leta, upršanej jesene či zasneženej zimy. Spolu s verným spracovaním rôznych povrchov tak budete mať pocit, ako keby ste jazdili na úplne inej trati.

K dispozícií bude aj viac ako 70 áut, ktoré ponúkni prierez celou históriou rally. Samozrejme, nebudú chýbať ani najnovšie vozy WRC, WRC 2 či Junior WRC.

Jazdný model vychádza z kvalitného DiRT Rally 2.0. Vývojári doň zapracovali viacero vylepšení. Na hre sa dokonca spolupodielal ako herný dizajnér aj víťaz European Rally Championship 3 Jon Armstrong. O autentický jazdný zážitok by tak malo byť postarané.

EA Sports WRC vychádza 3. Novembra na PC, PlayStation 5 a Xbox Series S|X.

Titulný obrázok Youtube videa s názvom EA SPORTS WRC Gameplay Deep Dive

EA SPORTS WRC Gameplay Deep Dive

Páči sa ti článok? Podpor nás na Patreone. Ďakujeme.

Profilový obrázok autora článku - Marek Jaroš

Marek Jaroš

The Last of Us, Life is Strange či God of War, to je moje 😄 S Lukášom to na webe ťahám už od roku 2013. Navyše, od mája 2020 ma môžete počuť aj v našom CH Podcaste.

Zobraziť komentáre (0)

Komentáre

Na pridávanie komentárov musíš byť prihlásený

Najpopulárnejšie hry