Posledná epizóda

CH Podcast #48 - AI prekladá hry do češtiny, Nový State of Play, Dojmy z Atomic Hearts + Novinky na webe

27. Február 2023

Je tu nová epizóda nášho CentrumHer podcastu, v ktorej sme sa na úvod venovali budúcnosti prekladov hier. Vyzerá to tak, že to čo trvalo dobrovoľným predkladateľom celé roky, dnes zvládne AI s trochou pomoci za pár dní.

Obísť sme nemohli ani State of Play, na ktorom sa nám bližšie ukázal titul Suicide Squad: Kill the Justice League. Máme však obavy, či nedopadne ako Marvel's Avengers. A taktiež sme sa porozprávali o fakte, že Sony nemá ohlásené žiadne hry.

Neobišli sme ani Microsoft, ktorý bol v Bruseli a presviedčal zástupcov Európskej komisie o svojom nákupe Activision-Blizzard.

No a na záver sa Lukáš s Dominikom podelilo o svoje dojmy z hrania hry Atomic Hearts. Plus sme predstavili najnovšiu novinku na webe - prehľadný celoročný kalendár vydaní.

Elden Ring prekonal hranicu 20 miliónov predaných kópií

Najlepšia hra roka 2022 boduje aj v predajoch.

Profilový obrázok autora článku - Marek Jaroš Marek Jaroš

23. Február 2023

Elden Ring Game Wallpaper

Už o dva dni oslávi svoje prvé výročie jedna z najlepších hier minulého roka, Elden Ring. Aj keď, pre vás, našich čitateľov, ide o najlepšiu hru roka 2022, nakoľko ste si ju zvolili v našom koncoročnom hlasovaní.

Elden Ring Game Wallpaper

Najviac ocenení získal God of War Ragnarok, no hrou roka je Elden Ring!

Hra však nebodovala len medzi recenzentmi, ale aj medzi hráčmi. Tí sa postarali o to, že hru si zakúpilo dokopy už viac ako 20 miliónov hráčov. V prípade From Software tak ide o viac než podarenú hru. Napríklad ich ďalšia hra ocenená titulom "Hra roka", Sekiro: Shadows Die Twice, predala za prvý rok okolo 5 miliónov kusov. Aj to dokazuje, že predaje Elden Ring sú masívnym úspechom.

Každopádne, štúdio nezaháľa a už tento rok vydá ďalšiu očakávanú hru -  Armored Core 6.

Armored Core 6

Dohady sa potrdili, vieme kedy výjde nový Armored Core

Páči sa ti článok? Podpor nás na Patreone. Ďakujeme.

Profilový obrázok autora článku - Marek Jaroš

Marek Jaroš

The Last of Us, Life is Strange či God of War, to je moje 😄 S Lukášom to na webe ťahám už od roku 2013. Navyše, od mája 2020 ma môžete počuť aj v našom CH Podcaste.

Zobraziť komentáre (0)

Komentáre

Na pridávanie komentárov musíš byť prihlásený

Súvisiace články