Posledná epizóda

CH Podcast #GamesCom Špeciál - Prvý deň, Opening Night Live

23. August 2023

V dnešnej epizóde nahrávanej v bojových podmienkach hotelovej izby vám Lukáš a Marek porozprávajú o tom, ako vyzerá developerská konferencia či rozostavané výstavisko v Kolíne.

A taktiež preberú to najzaujímavejšie z Opening Night Live, ktoré bolo doslova prepchaté skvelými hrami.

Snímka obrazovky 2023-01-30 o 21.20.58

Face2Face: Uncharted 5 je teasnuté a s ním sa možno do gamingu vracia aj hype!

Prosím, prosím, nech to neostane iba pri tomto jednom malom prekvapení...

Profilový obrázok autora článku - Dominik Slavkovský Dominik Slavkovský

Doteraz sme počúvali len o rôznych štúdiách, ktoré mali pracovať na pokračovaní Uncharted. Nič konkrétne sme však nedostali. Vieme, že jednu dobu na hre pracovalo Sony Bend, kde sa bývalý režisér Days Gone rozrozprával o tom, ako by bolo fajn zahrať si za mladšieho Sullyho. Potom sme počuli, že na hre pracuje novovzniknuté štúdio Sony Visual Arts. Vždy malo ísť o istú spoluprácu aj s autormi pôvodných hier, štúdiom Naughty Dog.

Teraz nám Playstation ponúkol konečne niečo konkrétne, dve kratučké ukážky, ktoré nám jasne dali najavo, že sa na hre pracuje. Okrem toho už vieme aj to, že si pravdepodobne tentokrát naozaj zahráme za ženskú postavu. To, či to bude dcéra Nathana Drakea ostáva otázkou, je to však podľa mňa viac než pravdeodobné. A tiež to najlepšie, čo sa môže Uncharted sérií stať. Nebudem klamať - po dlhom období ničoho spravilo vedenie Playstation konečne niečo zaujímavé. A ja verím, že to týmto nekončí.

Gaming ako nie tak dávno

Ak sa bude história opakovať, toto by mohol byť opäť TEN Playstation rok. Presne ten, kedy vyšiel aj pôvodný VR headset. Pandémia je preč, izolácia už nie je potrebná, poďme si zas konečne užívať hype okolo gamingu nech čím skôr zabudneme na ten rok 2022, kedy aj tie hry, na ktoré sme čakali niekoľko rokov vyzerali pomaly len ako číselné pokračovania. Takto to nemôže predsa pokračovať.

Každý predsa vie, že mať lojálnych fanúšikov je to najlepšie, čo môže spoločnosť takýchto rozmerov mať! Jim Ryan, vieme, že si skvelý biznisman a vieme aj, že ti to ide. Vieme, že rád tlačíš peniaze. Ale... myslím, že teraz nehovorím len za seba - my sa chceme opäť tešiť z toho, že sme hráči!

Uncharted 4: A Thief’s End

Rumor: Séria Uncharted bude reštartovaná, ale nie u Naughty Dog

Páči sa ti článok? Podpor nás na Patreone. Ďakujeme.

Zobraziť komentáre (3)

Komentáre

Na pridávanie komentárov musíš byť prihlásený

Súvisiace články

Titulný obrázok pre článok s nadpisom Prvý český trailer na film Uncharted je vonku!

Prvý český trailer na film Uncharted je vonku!

Pozrite si upútavku na film od Sony podľa značky hry PlayStation.

Titulný obrázok pre článok s nadpisom Rumor: Séria Uncharted bude reštartovaná, ale nie u Naughty Dog

Rumor: Séria Uncharted bude reštartovaná, ale nie u Naughty Dog

Na hre robí neznáme štúdio.