Posledná epizóda

Najpopulárnejšie hry

Najčítanejšie

Film Gran Turismo dostáva recenzie, tieň herných filmov neprekročil

Gran Turismo prichádza do kín už tento týždeň.

Profilový obrázok autora článku - Marek Jaroš Marek Jaroš
Gran Turismo Film Trailer

Už tento týždeň prichádza do kín ďalší film od PlayStation Productions - Gran Turismo. S tým sa začínajú objavovať aj prvé recenzie a tie sú pomerne zmiešané. Zrejme bude závisieť od toho, čo všetko ste filmu ochotní odpustiť.

V čase písania článku má film na Rotten Tomatoes hodnotenie 61%, na Metacritic má hodnotenie horšie, len 41/100. Napríklad takému recenzentovi Owenovi Gleibermanovi z Variety sa film páčil: "Film je natočený so spontánnou humanistickou gráciou a pretekárske sekvencie, ktoré filmu dominujú, pretože sú skutočným príbehom ktorý rozpráva, sú oslnivo zrežírované a zostrihané," píše.

Naproti tomu, Ryan Gilbey z The Guardian dal filmu len 1 hviezdičku z 5 a nazval film len filmovou simuláciou. Robí si tak srandu z toho, že v celom filme o Gran Turisme nehovoria ako o hre, ale ako o pretekárskom simulátore.

Viacerí kritici sa však zhodujú v jednej veci. Film je od začiatku až po koniec jedna veľká reklama. S product placementom sa nešetrilo. V tomto prípade nie nebo, ale veľkosť záberu bola limitom pre počet log, ktoré filmári mohli umiestniť do filmu.

Gran Turismo Film trailer

Film Gran Turismo dostal nový trailer

Páči sa ti článok? Podpor nás na Patreone. Ďakujeme.

Profilový obrázok autora článku - Marek Jaroš

Marek Jaroš

The Last of Us, Life is Strange či God of War, to je moje 😄 S Lukášom to na webe ťahám už od roku 2013. Navyše, od mája 2020 ma môžete počuť aj v našom CH Podcaste.

Zobraziť komentáre (0)

Komentáre

Na pridávanie komentárov musíš byť prihlásený

Najpopulárnejšie hry