Posledná epizóda

Najpopulárnejšie hry

Najčítanejšie

Fortnite v centre mesta Martin? Hráči preniesli vernú mapu Martina do známej hry

Vznikol z mapy hry Svätý Martin

Profilový obrázok autora článku - Lukáš Kanik Lukáš Kanik
Svaty Martin Fortnite mapa_124006

Iste ste pred pár mesiacmi aj na našich stránkach zachytili projekt Svätý Martin, open-world hru na štýl GTA, ktorá sa odohrávala v meste Martin, v srdci Slovenska. Hoci táto hra pravdepodobne nikdy nebude dokončená do hrateľnej podoby, vývojári našli spôsob, ako hotovú mapu využiť naplno.

Štúdio Getbid Games totiž Svätý Martin prenieslo do Fortnite, battle royale multiplayerovej hry, ktorú pozná celý svet. Mapa s názvom Svätý Martin obsahuje centrum mesta aj so známymi budovami a pamiatkami, denný a nočný cyklus aj jedinečné mechaniky na mape a výzvy. Na mape môžete behať, jazdiť na rôznych prostriedkoch a ničiť okolie. A to na všetkých platformách, kde je Fortnite dostupný.

Titulný obrázok Youtube videa

Viac o mape Svätý Martin vo Fortnite od autorov:

Tento jedinečný  mód ťa prenesie do centra Martina, kde môžeš likvidovať nepriateľov, loziť po strechách, vstupovať do rôznych budov, jazdiť na motorkách či autách, lietať na vrtuľníkoch a objavovať unikátne bonusy.  Herná grafika verne zachytáva centrum Martina a jeho okolie, takže ak toto nádherné slovenské mesto už poznáš z reálneho života, na mape sa určite nestratíš. A pokiaľ si ho ešte  nikdy nenavštívil, vďaka tomuto módu ho zažiješ v plnej kráse. Tak neváhaj, vyskúšaj si mód St. Martin aj ty a spoznaj Martin so svojimi kamošmi z úplne novej perspektívy!

Mapu nájdete pod kódom 8693-4330-9776.

Páči sa ti článok? Podpor nás na Patreone. Ďakujeme.

Profilový obrázok autora článku - Lukáš Kanik

Lukáš Kanik

Šéfredaktor webu Centrumher.eu, fanúšik Half-Life, Mass Effect a Witcher univerza

Zobraziť komentáre (0)

Komentáre

Na pridávanie komentárov musíš byť prihlásený

Najpopulárnejšie hry