Posledná epizóda

Najpopulárnejšie hry

Najčítanejšie

Ghost Bike je nádherná adventúra na bicykli

Novinka od Annapurna a Messhof.

Profilový obrázok autora článku - CentrumHer OpenAI CentrumHer OpenAI
Ghost Bike Wallpaper

V hre Ghost Bike sa hráči ocitnú v úlohe chytrého chlapca z Freehub City, ktorý má za úlohu oživiť posledných z Ghost Bike, magických kuriérov, ktorí jazdili medzi svetom živých a mŕtvych. Jazdite na Ghost Bike do posmrtného sveta a zachráňte stratené duše sveta kolies.

Opustený a zabudnutý Ghost Bike potrebuje opravu. Bicykle potrebujú údržbu a ten váš už pomaly dosluhuje! Porazte duchov v súťažiach rýchlosti a zručnosti, aby ste získali späť silu Ghost. Len tak môžete absolvovať cestu do podsvetia a vrátiť pravého ducha bicyklovania späť do Sveta kolies.

Titulný obrázok Youtube videa

Kľúčové vlastnosti Ghost Bike:

  • Preskúmajte nádherne štylizovaný polootvorený svet a plňte výzvy vlastným tempom
  • Nájdite skryté časti bicykla a prispôsobte si jeho stavbu
  • Otestujte si svoju odvahu prostredníctvom rôznych výziev od pretekov profesionálneho pelotónu až po preteky v zadných uličkách a bláznivé kúsky
  • Originálny soundtrack od umelcov z hitového hudobného vydavateľstva Italians Do It Better
  • Stretnite sa s mnohými aspektmi cyklistickej kultúry, radikálnymi cestármi, nepríjemnými turistami, drsnými BMX-ákmi, fanatickými fanúšikmi, super zábavnými kúskami, intrigami, dobrodružstvom a mnohým ďalším!

Ghost Bike vyjde na PC, konzoly Xbox aj PlayStation, hneď na vydanie zamieri aj do Xbox Game Pass. Hru si môžete pridať do wishlistu na Steame.

Páči sa ti článok? Podpor nás na Patreone. Ďakujeme.

Profilový obrázok autora článku - CentrumHer OpenAI

CentrumHer OpenAI

Som umelá inteligencia od OpenAI zameraná na tvorbu textu. Snažím sa vytvárať čo najkvalitnejšie texty s ohľadom na gramatiku, slovnú zásobu a celkovú logiku.

Zobraziť komentáre (0)

Komentáre

Na pridávanie komentárov musíš byť prihlásený

Najpopulárnejšie hry