Posledná epizóda

Najpopulárnejšie hry

Najčítanejšie

Ghost of Tsushima predalo 6.5 milióna kusov, Sony chystá film

Príbeh Jina Sakaia sa dočká filmového spracovania.

Profilový obrázok autora článku - Marek Jaroš Marek Jaroš
Ghost of Tsushima wallpaper

Ghost of Tsushima je jedna z najlepších exkluzívnych hier, aké na Playstation 4 vôbec vyšli. Svedčia o tom aj štatistiky hráčov. Hra hráčov bavila, keďže viac ako 50% z nich príbeh tejto hry dokončilo. Hra si teda právom odnášala v recenziách vysoké hodnotenia. V našej recenzií dostala hodnotenie 9/10.

Dnes sa na Playstation Blogu vývojári hry zo štúdia Sucker Punch pochválili, že ich Ghost of Tsushima predala už viac ako 6.5 milióna kópií. Ide o skvelé čísla, keď si uvedomíte, že ide o úplne novú značku a predáva sa len na jednu platformu.

Ghost of Tsushima sa dočká filmového spracovania

Sony už dávnejšie povedalo, že sa chystá robiť viacero seriálov a filmov na motívy svojich hier. V príprave je The Last of Us seriál či Uncharted film. Ďalšou na rade je teraz Ghost of Tsushima. Film vzniká, ako inak, v Sony Pictures po taktovkou režiséra Chada Stahelskiho. Toho môžete poznať ako režiséra série John Wick. Film by mal prinesie príbeh Jina Sakaia tak, ako ho poznáme z hry.

Každopádne, kým film vyjde, nejaký piatok to ešte potrvá. A kto vie, možno vyjde pár mesiacov pred Ghost of Tsushima 2. Hoci vývojári nič oficiálne ešte neohlásili, na ich stránkach sa objavujú inzeráty, ktoré nám môžu veľa napovedať.

Páči sa ti článok? Podpor nás na Patreone. Ďakujeme.

Profilový obrázok autora článku - Marek Jaroš

Marek Jaroš

The Last of Us, Life is Strange či God of War, to je moje 😄 S Lukášom to na webe ťahám už od roku 2013. Navyše, od mája 2020 ma môžete počuť aj v našom CH Podcaste.

Zobraziť komentáre (0)

Komentáre

Na pridávanie komentárov musíš byť prihlásený

Najpopulárnejšie hry