Posledná epizóda

CH Podcast #49 - Hrali sme Resident Evil 4, Diablo 4, ChatGPT a budúcnosť NPC postáv

25. Marec 2023

V najnovšej epizóde nášho ⁠CentrumHer ⁠Podcastu nám Lukáš podrobne opísal svoje pocity z hrania novinky Resident Evil 4. A taktiež sa dozviete, koľko musel čakať v rade na nové Diablo 4. Ale aj to, čo naň hovorí, pochopiteľne.

Ďalej sme sa rozprávali o ChatGPT a budúcnosti NPC postáv, ktoré by vďaka nemu nemuseli byť len polomŕtvou kulisou herného sveta. A predostreli sme aj pár pomerne zaujímavých konceptov, ako by vývojári mohli túto AI zaviesť do hier.

Na koniec sme si vyhodnotili náš veľký prieskum, ktorý sme v posledných pár dňoch robili medzi vami, našimi poslucháčmi a čitateľmi.

GOG spúšťa svoj veľký jarný výpredaj, GOG Spring Sale 2023

Počas neho rozdá celkovo 4 hry, prvú si už môžete pridať do knižnice.

Profilový obrázok autora článku - Marek Jaroš Marek Jaroš
GOG Spring Sale 2023

Tam kde iní končia, my začíname. Zrejme týmto heslom sa riadili v GOG, keď svoj veľký jarný výpredaj GOG Spring Sale 2023 spúšťajú v momente, keď Steam ten svoj končí. Mimochodom, ak si chcete kúpiť niečo na Steame, mali by ste sa poponáhľať, Steam Spring Sale končí už 23. Marca.

Každopádne, GOG Spring Sale 2023 sa len teraz rozbieha. Od 20. Marca do 3. Apríla budete mať možnosť si zakúpiť viac ako 4000 položiek v zľavách, ktoré dosahujú až 90%.

GOG si pre hráčov počas výpredaja pripravil aj rozdávačku. Celkovo si tak do knižnice budete môcť pridať až 4 hry. Tou prvou je 2D príbehová hororovka s názvom Lorelai.

Viac informácií o akcii nájdete na oficiálnej stránke.

GOG

Páči sa ti článok? Podpor nás na Patreone. Ďakujeme.

Profilový obrázok autora článku - Marek Jaroš

Marek Jaroš

The Last of Us, Life is Strange či God of War, to je moje 😄 S Lukášom to na webe ťahám už od roku 2013. Navyše, od mája 2020 ma môžete počuť aj v našom CH Podcaste.

Zobraziť komentáre (0)

Komentáre

Na pridávanie komentárov musíš byť prihlásený