Posledná epizóda

Najpopulárnejšie hry

Najčítanejšie

Grafické karty, komponenty aj herné vybavenie v akcii: Alza spustila výpredaj

Niektoré drahšie veci sa skutočne oplatia.

Profilový obrázok autora článku - Redakcia Redakcia
Výpredaj akcie alza_070605

Ak práve teraz v tomto období plánujete nákup nových počítačových komponentov, alebo iného herného vybavenia, notebooku, tabletu, či podobnej elektroniky. zbystrite pozornosť. Najväčší predajca elektroniky, Alza, spustil mega výpredaj na svojich stránkach.

Výpredaj na Alze trvá od 4.2.2024 do 18.4.2024 a akciové ceny sa vzťahujú len na produkty uvedené na tejto stránke. Platí aj pre českú Alzu, české ceny nájdete na tejto stránke

Zľavy v tejto akcii nie sú vypočítané z pôvodnej maloobchodnej ceny, ale z najnižšej ceny, ktorú Alza mala za posledných 30 dní. Vďaka tomu sme boli schopní nájsť produkty, ktoré sú skutočne v zľave a nikde inde ich lacnejšie nekúpite.

V dobrej akcii niektoré grafické karty

Zachytili sme napríklad výraznú zľavu na grafické karty. Napríklad GAINWARD GeForce RTX 4080 Panther 16 G stojí 1059,99 eur, čo je absolútne najmenej za ostatné mesiace. Bežná cena je 1199 eur. Grafiku ASUS DUAL GeForce RTX 4070 O12G White kúpite teraz za 569 eur, čo je o 50 eure menej, ako je bežná cena na Heureke.

V akcii aj Asus ROG Ally

Zaujala nás aj akcia na vreckový herný počítač Asus ROG Ally, ktorý patrí medzi najpopulárnejšie, hneď vedľa Steam Decku. Alza ho má teraz za 620 eur, patrí medzi najnižšie na Slovensku, keďže bežná cena je 689 eur.

Obrovská zľava na rozširovací disk pre Xbox Series X a Series S

Ak ste čakali na zľavu pre externé úložisko pre Xbox Series X a Xbox Series S, teraz je správna chvíľa nakupovať. Alza uviedla akciu na oficiálny Seagate disk pre Xbox Series X/S 1TB, ktorý kúpite za 134 eur. Je to úplne najnižšia cena na Slovensku, ostatné obchody začínajú na cene 170 eur.

Našli sme aj ďalšie zľavnené produkty, ktoré sa oplatia. Napríklad vodné chladenie, M.2 SSD disky, či herné stoličky a monitory. Všetky herné produkty v zľave nájdete na tejto stránke.

Páči sa ti článok? Podpor nás na Patreone. Ďakujeme.

Profilový obrázok autora článku - Redakcia

Redakcia

CentrumHer.eu je pôvodne český projekt založený v roku 2009. Dnes web vedie skupinka nezávislých autorov bez nároku na honorár a denne vám prinášame aktuálne novinky, zaujímavosti, trailery aj recenzie zo sveta videohier.

Zobraziť komentáre (0)

Komentáre

Na pridávanie komentárov musíš byť prihlásený

Najpopulárnejšie hry