Posledná epizóda

Najpopulárnejšie hry

Najčítanejšie

Gray Zone Warfare je taktická FPS-ka od brnenského štúdia MADFINGER Games

Taktická open-world FPS hra postavená na Unreal Engine 5. To je Gray Zone Warfare v skratke.

Profilový obrázok autora článku - Marek Jaroš Marek Jaroš
Gray Zone Warfare screenshot 3

Brnenské štúdio MADFINGER Games, ktoré môžete poznať ako autorov úspešnej mobilnej hry Shadowgun Legends, dnes podvečer predstavilo svoju najnovšiu hru - Gray Zone Warfare.

Ide o taktické FPS, ktoré sa odohráva v otvorenom svete. Nižšie nájdete detailné predstavenie hry tak, ako o nej píšu sami vývojári. Hru si už teraz môžete wishlistnúť na Steame.

Predstavujeme Gray Zone Warfare

Po záhadnej udalosti, ktorá sa odohrala na ostrove v juhovýchodnej Ázii, bola celá oblasť vyhlásená za medzinárodnú karanténu. Keďže OSN evakuovala takmer všetko civilné obyvateľstvo, traja členovia PMC sú poverení svojimi záhadnými klientmi, aby preskúmali oblasť, odhalili jej tajomstvá a priniesli späť všetko, čo má hodnotu.

Realizmus a taktická hrateľnosť
Prijmite výzvy skutočnej taktickej FPS s rozsiahlym prispôsobením zbraní a skutočnou balistickou simuláciou. V tomto prostredí s vysokými stávkami sa počíta každé rozhodnutie a každý boj môže mať za následok stratu vašej ťažko nadobudnutej výbavy a postupu.

Vysoko prispôsobiteľné zbrane a vybavenie
Vytvorte si vlastnú strelnú zbraň, ktorá dokonale vyhovuje vašim potrebám a hernému štýlu. Výmenou, odstránením alebo pridaním stoviek rôznych súčiastok, držiakov a doplnkov môžete meniť správanie a výkon každej zbrane, vďaka čomu sa prispôsobí každej situácii.

Jedinečný systém zdravia
Spoznajte zložitosti jedinečného systému zdravia v hre Gray Zone Warfare, ktorý upúšťa od rozšírenej myšlienky zásahových bodov a namiesto toho sa snaží realisticky simulovať ľudské telo. Každé zranenie môže negatívne ovplyvniť vaše vnímanie a výkon. Správne identifikovanie problému a nájdenie správneho riešenia je jedným z kľúčových prvkov, ktoré musíte zvládnuť, aby ste zostali nažive alebo zachránili životy svojich spoluhráčov.

Rozsiahly a živý otvorený svet
Preskúmajte 42 km² rozľahlú Demokratickú republiku Lamang, fiktívnu krajinu juhovýchodnej Ázie inšpirovanú úžasnou krajinou Laosu. Využívajte prieskumné pristávacie zóny a helikoptéry na pohyb po perzistentnom svete, ktorý žije ďalej, aj keď práve nehráte.

Dospelý príbeh
Ponorte sa do vyspelého zážitku s pútavým príbehom vyrozprávaným prostredníctvom mnohých misií. Stretnite sa s pestrými postavami, z ktorých každá má svoje vlastné tajomstvá a plány. Pohybujte sa v sieti lží, rozhodnite sa, komu môžete dôverovať, a odhaľte pravdu. Nič nie je čiernobiele, len rôzne odtiene šedej...

Titulný obrázok Youtube videa s názvom Gray Zone Warfare Gameplay Reveal Trailer

Gray Zone Warfare Gameplay Reveal Trailer

Páči sa ti článok? Podpor nás na Patreone. Ďakujeme.

Profilový obrázok autora článku - Marek Jaroš

Marek Jaroš

The Last of Us, Life is Strange či God of War, to je moje 😄 S Lukášom to na webe ťahám už od roku 2013. Navyše, od mája 2020 ma môžete počuť aj v našom CH Podcaste.

Zobraziť komentáre (0)

Komentáre

Na pridávanie komentárov musíš byť prihlásený

Najpopulárnejšie hry