Posledná epizóda

Najpopulárnejšie hry

Najčítanejšie

Herný James Bond v Project 007 prinesie vlastnú postavu aj príbeh

Namiesto kopírovania filmov prinesú vývojári vlastnú, hernú predstavu agenta 007.

Profilový obrázok autora článku - Marek Jaroš Marek Jaroš
IO Interactive James Bond hra Project 007

O tom, že štúdio IO Interactive už dlhšie pracuje na James Bond hre vieme už od roku 2020. Vývojári však o hre veľa nerozprávajú. Až teraz, v rozhovore pre Eurogamer prezradili niektoré detaily.

"V prvom rade je nesmierne inšpirujúce pracovať s tímom Eon [Productions, zastrešujú značku James Bond], s ľuďmi, ktorí stoja za všetkým, čo sa týka Bonda," povedal Christian Elverdam, spolumajiteľ štúdia IO Interactive. "Je to zvláštne, pretože z môjho pohľadu som bol zvyknutý brániť Agenta 47; ľudia chcú robiť veci s našou franšízou a vy cítite to správcovstvo."

IO Interactive James Bond hra Project 007

Autori Hitmana oznamujú hru James Bond - Project 007

Už pri samom ohlásení bolo potvrdené, že videoherný James Bond bude iný, ako ten filmový. A to z toho dôvodu, že pôjde o originálny príbeh. Koniec koncov, toto nie je v sérií Jamesa Bonda niečo nové. Za tie desiatky rokov stvárnilo postavu niekoľko hercov, pričom každá éra bola niečim iná, špecifická.

Ďalší spoluvlastník štúdia, Hakan Abrak, sa zas bojí, že ak by len preniesli filmového Jamesa Bonda v podobe hry, hráči by to pokladali len za gamifikáciu videa a riešili by, či sa Daniel Craig podobá alebo nie a rátali by pixely. "Je to originálny príbeh. Je to začiatok niečoho nového a je to začiatok, dúfajme, niečoho, čo si hráči zoberú ako svoje vlastné."

Páči sa ti článok? Podpor nás na Patreone. Ďakujeme.

Profilový obrázok autora článku - Marek Jaroš

Marek Jaroš

The Last of Us, Life is Strange či God of War, to je moje 😄 S Lukášom to na webe ťahám už od roku 2013. Navyše, od mája 2020 ma môžete počuť aj v našom CH Podcaste.

Zobraziť komentáre (0)

Komentáre

Na pridávanie komentárov musíš byť prihlásený

Najpopulárnejšie hry