Posledná epizóda

CH Podcast #49 - Hrali sme Resident Evil 4, Diablo 4, ChatGPT a budúcnosť NPC postáv

25. Marec 2023

V najnovšej epizóde nášho ⁠CentrumHer ⁠Podcastu nám Lukáš podrobne opísal svoje pocity z hrania novinky Resident Evil 4. A taktiež sa dozviete, koľko musel čakať v rade na nové Diablo 4. Ale aj to, čo naň hovorí, pochopiteľne.

Ďalej sme sa rozprávali o ChatGPT a budúcnosti NPC postáv, ktoré by vďaka nemu nemuseli byť len polomŕtvou kulisou herného sveta. A predostreli sme aj pár pomerne zaujímavých konceptov, ako by vývojári mohli túto AI zaviesť do hier.

Na koniec sme si vyhodnotili náš veľký prieskum, ktorý sme v posledných pár dňoch robili medzi vami, našimi poslucháčmi a čitateľmi.

Honkai: Star Rail spustil pre-load, sledujte najnovší trailer

Honkai: Star Rail vychádza už 26. Apríla na PC, iOS a Android.

Profilový obrázok autora článku - Marek Jaroš Marek Jaroš
Honkai Star Rail

Už túto stredu, 26. Apríla 2023, vychádza nové sci-fi RPG od tvorcov hry Genshin Impact - Honkai: Star Rail.

Štrvrtý diel zo série Honkai sa teší obrovskej popularite, do hry sa zaregistrovalo už 10 miliónov hráčov. Ak máte o hru záujem, už teraz si ju môžete pre-loadnúť na PC (Epic Games Store), Google Play či App Store. Neskôr tohto roka by hra mala prísť aj na Playstation 4 a Playstation 5.

Ak stále váhate, či si hru zahrať, máme pre vás 2 dôvody, ktoré by vás mohli presvedčiť. Prvým dôvodom je fakt, že hra bude k dispozícií zadarmo. Tým druhým dôvodom je trailer, ktorý vás môže na hru naladiť. Tak si ho pozrite.

Titulný obrázok Youtube videa

Páči sa ti článok? Podpor nás na Patreone. Ďakujeme.

Profilový obrázok autora článku - Marek Jaroš

Marek Jaroš

The Last of Us, Life is Strange či God of War, to je moje 😄 S Lukášom to na webe ťahám už od roku 2013. Navyše, od mája 2020 ma môžete počuť aj v našom CH Podcaste.

Zobraziť komentáre (0)

Komentáre

Na pridávanie komentárov musíš byť prihlásený

Súvisiace články