Posledná epizóda

Najpopulárnejšie hry

Najčítanejšie

Hra, pri ktorej nemôžte ani ceknúť! Hororovka DON'T SCREAM vychádza už o pár dní

K hraniu budete, celkom logicky, potrebovať mikrofón.

Profilový obrázok autora článku - Marek Jaroš Marek Jaroš
DON'T SCREAM screenshot 1

Indie vývojárske duo Joure & Joe už o pár dní vydanú hru, ktorá prichádza s pomerne zaujímavým konceptom. K hraniu ich chystanej hororovky totižto povinne potrebujete mať mikrofón.

DON'T SCREAM je krátky hororový zážitok vytvorený v Unreal Engine 5, ktorý je inšpirovaný nájdenými zábermi z videokamier z 90. rokov. Vaša úloha ako hráča je jednoduchá: preskúmajte tajomný les Pineview Forest počas 18 minút bez toho, aby ste kričali.

Znie to jednoducho, však? Ale má to háčik. Čas sa hýbe dopredu len vtedy, keď sa hýbete aj vy. Navyše, počas hrania bude váš mikrofón nakalibrovaný tak, aby každé vaše slabé zakňučanie či zapišťanie bolo registrované ako výkrik. Tým v hre na seba upozorníte a výzva prežiť sa ešte viac zvýši.

Ak však zakričíte príliš hlasno, hra pre vás končí a musíte začať od začiatku. Dobrour správou však je, že vďaka desiatkam dynamických strašidiel ponúka každé hranie jedinečný zážitok.

Ak vás koncept hry DON'T SCREAM zaujal, viac o nej nájdete na oficiálnej stránke, respektíve na Steame. Hra vychádza už 27. Októbra na PC. Jedinou škodou akurát je to, že si hru nezahráte vo VR. To by bola ešte len jazda.

Titulný obrázok Youtube videa s názvom DON'T SCREAM | Official Gameplay Reveal Trailer | 4K

DON'T SCREAM | Official Gameplay Reveal Trailer | 4K

Páči sa ti článok? Podpor nás na Patreone. Ďakujeme.

Profilový obrázok autora článku - Marek Jaroš

Marek Jaroš

The Last of Us, Life is Strange či God of War, to je moje 😄 S Lukášom to na webe ťahám už od roku 2013. Navyše, od mája 2020 ma môžete počuť aj v našom CH Podcaste.

Zobraziť komentáre (0)

Komentáre

Na pridávanie komentárov musíš byť prihlásený

Najpopulárnejšie hry